bučinys

Dainininkas Matt Healy negali nustoti bučiuoti vyrų savo koncertų metu (video)

Pop-roko grupės „The 1975“ atlikėjas Matt Healy pastarosiomis savaitėmis keliauja po Jungtines Amerikos Valstijas ir pristato savo naujausią albumą „Being Funny in a Foreign Language“. Po kiekvieno koncerto socialiniuose tinkluose pasklinda video, kuriame atlikėjas bučiuoja vis kitą savo gerbėją.

Suomijos ministrė pirmininkė atsiprašo už „netinkamą“ moterų, besibučiuojančių jos namuose, nuotrauką

Praėjus savaitei po to, kai internete buvo paviešintas Suomijos premjerės vakarėlio vaizdo įrašas, socialiniuose tinkluose buvo paskelbta dviejų apsinuoginusių moterų, besibučiuojančių Sannos Marin namuose, nuotrauka, praneša LGBTQnation.

Gėjų bučinys Singapūre sukėlė audrą. Šioje šalyje tai neteisėta (video)

Gėjų pora nepaisė Singapūro cenzūros ir nusprendė pasibučiuoti per tiesioginę žinių transliaciją, rašo metroweekly. Bučinys pakurstė diskusijas dėl pasenusių Singapūro įstatymų nukreiptų prieš LGBTQ+ bendruomenę.

M.A.M.A apdovanojimuose – N.Bieranco ir L.Griciaus bučinys: jo metu kamera greitai nusukta

Penktadienį Kauno Žalgirio arenoje griaudėjo M.A.M.A apdovanojimai. Nominacijų laimėtojus skelbė ryškios garsenybės. Vieni iš jų – Naglis Bierancas ir Lukas Gricius, kurie, įteikdami „Metų atlikėjo“ nominaciją, siuntė linkėjimus ir karštą bučinį tiems, kurie negali savo vaikams paaiškinti, kas yra meilė. Tiesa, televizijos žiūrovai matė tik bučinio mažą dalį – operatoriai kaipmat nusuko kameras į publiką.

Pirmasis atviras gėjus, Kroatijos parlamento narys, pasidalino bučinio nuotrauka

„Noriu padėkoti už jūsų palaikymą ir žinutes, kurių yra daug, tiek iš pažįstamų, tiek iš visiškai nepažįstamų žmonių“, – rašė parlamento nario antroji pusė Matija Stainer. - „Tiems, kurie siunčia įžeidimus, rašo piktus ir neapykantos kupinus komentarus. Žinau, kad tu atiduotum viską, kad būtum mano vietoje... Taigi linkiu tau sėkmės“.