Tėvai Rusijoje grobia suaugusius LGBTQ+ vaikus ir siunčia juos į „atvertimo“ stovyklas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tėvai Rusijoje grobia suaugusius LGBTQ+ vaikus ir siunčia juos į „atvertimo“ stovyklas

Ant, 12/26/2023 - 09:56
Kategorija:
0 komentarų

Remiantis „The Washington Post“ tyrimu, tėvai Rusijoje samdo gaujas, kad pagrobtų jų LGBTQ+ vaikus ir nuvežtų juos į „atvertimo“ terapijos centrus. Juose, taikant žalojančią ir nemažoje dalyje šalių uždraustą medicininę bei psichologinę praktiką siekiama žmones „paversti“ heteroseksualiais.

Išgyvenusieji šias baisybes bei į vakarų šalis pabėgę žmonės pasakoja, kad jie buvo įkalinti izoliuotuose gydymo centruose, dažnai tarp narkomanų ir psichikos ligonių. Jiems buvo duodami organizmą sekinantys vaistai. LGBTQ+ žmonės versti daug valandų sportuoti, dirbti sunkius darbus, emociškai ir psichologiškai prieš juos buvo smurtaujama, jie buvo mušami.

Tokiomis sąlygomis LGBTQ+ atstovai buvo laikomi nuo kelių mėnesių iki beveik dviejų metų. Vienas įkalinimas truko 20 mėnesių, o kitas – daugiau nei 10 mėnesių.

23 metų translyčių asmenų aktyvistė ir žurnalistė Ada Blakewell teigė, kad jos motina suorganizavo pagrobimą. Ji teigė, kad stovykloje kiekvieną rytą buvo verčiama lipti į ledinį vandenį ir plaukti apšalusia upe, ištverti žiaurų dienos režimą fiziškai. Ją vertė kapoti malkas ir skersti vištas, kiaules ir kalakutus, taip pat kartą buvo nurodyta kastruoti kiaulę.

„Man buvo duotas chirurginis peilis ir instrukcijos, kaip tai padaryti, bet aš negalėjau to užbaigti“, – sakė ji - „Mane ištiko stiprus panikos priepuolis ir nuo tada vis labiau norėjau nusižudyti“.

28 metų translytė moteris, kilusi iš turtingos šeimos, sakė, kad 20 mėnesių praleido klinikose už Maskvos, kur gydomi narkomanai. Alexandrai girdyti vaistai, dėl kurių ji jautėsi „kaip zombis“. Ji teigė, kad kiti pacientai ne kartą grasino jai mirtimi, o sargybiniai skyrė griežtas, žeminančias bausmes.

„Jaučiausi vieniša, nes mane supantys žmonės buvo iš kito pasaulio“, – sakė ji. - „Žmonės buvo labai nutolę. Jaučiausi tarsi palikta. Jaučiausi neegzistuojanti“.

Liepą V. Putinas nurodė seksologams padėti gėjams įveikti vadinamąjį „psichikos sutrikimą“, kurį sukelia seksualinis potraukis tai pačiai lyčiai. Birželio mėnesį Rusija priėmė įstatymo projektą, draudžiantį lytį patvirtinančias operacijas ir gydymą, neleista keisti oficialių dokumentų, kad jie atitiktų tikrąją žmogaus lytį.