• Nikolai Vasilyev // Nuotr. t.me/moscowcourts

Rusijos reperis, dalyvavęs „beveik nuogi“ vakarėlyje, nuteistas 15 dienų kalėjimo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Rusijos reperis, dalyvavęs „beveik nuogi“ vakarėlyje, nuteistas 15 dienų kalėjimo

Št, 12/30/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Reperis, kuris įžymybių vakarėlyje buvo apsirengęs tik su kojinėmis, buvo įkalintas 15 dienų. Vakarėlis Maskvos naktiniame klube surengtas tuo metu, kai Rusija toliau puola Ukrainą, o Kremlius dedasi „tradicinių“ vertybių rėmėju, kuriose nėra vietos nuogybėms, LGBTQ+ žmonėms ir linksmybėms.

Skandalas kilo, kai internete nuotraukos, kuriose fiksuotos vakarėlio akimirkos. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas trečiadienį paprašė žurnalistų atleisti jam už tai, kad jis viešai nekomentuos kilusio skandalo. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova sakė, kad renginys „sutepė“ jo dalyvius, rašo naujienų agentūra Ura.ru.

Vakarėlį Maskvos naktiniame klube „Mutabor“ organizavo tinklaraštininkė Anastasija Ivleeva, o jame dalyvavo gerai žinomi dainininkai. Vakarėlio tema padiktavo ir žvaigždžių apranką – jie buvo arba nuogi, arba prisidengę tik keliais rūbais.

Kilus skandalui Anastasija paskelbė kelis viešus atsiprašymus. Viename jų i verkė ir sakė besigailinti dėl savo veiksmų.

Moteris iš karto prarado kelias sutarti su įmonėmis, o mokesčių inspekcija pradėjo tyrimą jos atžvilgiu. Jai gresia iki penkių metų kalėjimo. Maskvos teismas taip pat priėmė nagrinėti grupės asmenų ieškinį, kuriuo reikalaujama sumokėti apie 10 mln. eurų už „moralinę kančią“.

„Rengti tokius renginius tuo metu, kai mūsų vaikinai miršta specialioje karinėje operacijoje ir daug vaikų netenka tėvų, yra ciniška“, – sakė Rusijos saugaus interneto lygos direktorė Jekaterina Mizulina. - „Mūsų kariai fronto linijoje tikrai nekovoja už tai“.

Daugelis vakarėlio dalyvių paskelbė atsiprašymus. Taip pat ir žurnalistė Ksenija Sobčak, kurios velionis tėvas Anatolijus kadaise buvo Putino draugas.

Nikolajus Vasiljevas, reperis, žinomas Vacio vardu, kuris dalyvavo vakarėlyje mūvėdamas tik varpą dengiančią kojinę, sulaukė Maskvos teismo verdikto - 15 dienų įkalinimo ir apie 2 tūkst. eurų baudos už „netradicinių seksualinių santykių“ propagavimą.

Kitų garsesnių, kurie dalyvavo renginyje, koncertai ir pasirodymai valstybinės televizijos eteryje buvo atšaukti.

 

zz