+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Gydytojai kartoja - peniai yra mažesni nei sako jų savininkai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gydytojai kartoja - peniai yra mažesni nei sako jų savininkai

Pen, 01/12/2024 - 18:37
Kategorija:
0 komentarų

Gydytoja Jen Caudle teigia, kad dauguma žmonių sąmoningai padidina savo penio dydį. Ji sako, kad daugelio vyrų pasididžiavimas nesiekia 13 centimetrų net susijaudinimo būsenoje.

Nors daugelis tyrimų rodo, kad penio dydis nėra toks svarbus, o neretai per didelis netgi gąsdina - panašu nemažai daliai vyrų norisi pasirodyti. „Noriu suteikti žinių apie tai, koks yra tikrasis vidutinis penių dydis“, – pareiškė moteris gydytoja dr. Jen Caudle „TikTok“ platformoje.

„Manau, kad dauguma žmonių arba, veikiau, daugelis jų mano, kad vidutinė varpa yra daug ilgesnė ir didesnė, nei yra iš tikrųjų.

Antra, yra didelis visuomenės spaudimas atrodyti geriau“, – tęsė ji. - „Taip galioja ir vyrai, ir moterys, ir aš to nemėgstu. Noriu jums papasakoti keletą faktų, tikiuosi, kad tai padės suprasti kaip yra iš tiesų“, - tęsi ji.

Jen Caudle paragino vyrus nesureikšminti penio dydžio ir tuomet pareiškė: „Vidutinis penio ramybės būsenoje ilgis yra 9,1 centimetro, o erekcijos metu – 13,13 centimetrų. Ar žinote, kad iš tikrųjų jis yra trumpesnis, nei daugelis žmonių įsivaizduoja“.

„Svarbus esi tu“, – padrąsino ji vyrus, atkreipdama dėmesį, kad ne penio ilgis, o pats žmogus daro jį patraukliu ir geidžiamu.

Penių ilgiai yra matuojami daugelyje šalių. 2023 metais buvo apskelbtas viena iš tokių tyrimų. Šia tema pasauliniai matavmų rezultatai skelbti ir 2022 metais.