vyrai

Pasimetęs vyras kreipėsi į ekspertą: man patinka merginos, po to vaikinai, po to jais bjauriuosi

Jausmuose pasiklydęs skaitytojas kreipėsi į ekspertą patarimo kaip atrasti save ir suprasti savo poreikius. Anot jo, jį traukia merginos, po to viskas pasikeičia ir norisi būti su vaikinais. Po kiek laiko jis net nenori pažiūrėti į vaikinų pusę, o žiūrėk ir vėl norisi būti tiek su jais, tiek su moterimis.

Varpos vėžio atvejų daugėja visame pasaulyje. Kaip apsisaugoti ir išvengti amputacijos?

Remiantis nerimą keliančiu nauju BBC tyrimu, penio vėžio atvejų daugėja visame pasaulyje ir per ateinančius 26 metus turėtų padidėti stulbinančiai - 77 procentais. Suskaičiuota, kad pavyzdžiui Vokietijoje, nuo 1961 iki 2012 m. atvejų padaugėjo 50 proc.

SUSIPAŽINKIME. Pablo Saccinto - Disney čiuožėjas kuriantis erotinį meną

Nuo 2010 metų Pablo Saccinto keliauja po pasaulį ir pasirodo „Disney on Ice“ magiškuose šou. Jis yra profesionalus ledo čiuožėjas. Tačiau po darbo Pablo ima į rankas foto aparatą ir fotografuoja apsinuoginusius vyrus.

„X-Men 97“ kūrėjas patvirtina, kad Morph prisipažino jaučiantis jausmus komandos draugui

„X-Men 97“ gerbėjai džiūgauja po patvirtinimo, kad vienas X-Man herojų jaučia romantiškus jausmus kitam komandos nariui. „X-Men 97“ yra didelio susidomėjimo sulaukęs animacinis televizijos serialas ir viena geriausių visų laikų Marvel komikso adaptacijų.

Atvirai LGBTQ+ bendruomenei save priskiriančių žmonių vis daugiau

Naujausia „Gallup“ atlikta apklausa Jungtinėse Amerikos Valstijose rodo, kad suaugusiųjų, kurie save priskiria LGBTQ+ bendruomenei gerokai pagausėjo. Lyginant su duomenimis daugiau nei prieš dešimt metų, kokių žmonių padvigubėjo.

Ar dydis svarbus? Diskusijos dėl penio dydžio tęsiasi. Paskelbtas naujas tyrimas

Dešimtmečius mokslininkai tiria penio ilgį ir apimtis daugelyje šalių, taip pat ar tai lemia partnerių pasitenkinimo kokybę. Jungtinės Karalystės pietuose esančio Kento universiteto akademikai publikavo naujo tyrimo išvadas, kuris paneigia kai kuriuos mitus.