• Matt Terry // Nuotr. iš mattterry Instagram paskyros

X-Faktoriaus nugalėtojas atskleidė esantis gėjus (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

X-Faktoriaus nugalėtojas atskleidė esantis gėjus (foto)

Sek, 03/24/2024 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Po ilgus metus trukusių spėlionių, X-Faktoriaus 13 sezono nugalėtojas Matt Terry, viešai prisipažino esantis homoseksualus. Jis išleido naują dainą „His Car“, kurioje dainuoja apie jo santykius su kitu vyru.

Kūrinyje dainuojama apie laikus, kai Matt buvo dvidešimt metų, rašo Pride. Tuomet jis sutiko savo pirmąjį vaikiną, įsimylėjo ir prašė jų santykius laikyti paslaptyje.

„Ar tai skausmas, ar tai meilė, kad turėčiau jį turėti visą laiką?/ Bučiuodavau jį automobilio gale/ Slėpdamasis nuo pasaulio, kas mes esame/ Atsiprašau už kiekvieną melą“, - dainuojama dainoje.

„Aš jam pasakiau: „Tu neturi teisės niekam apie tai pasakoti“, ir jis mane pakankamai mylėjo, kad tai darytų“, – interviu „Gay Times“ aiškino Matt Terry. - „Dabar labai apgailestauju, ir tiesiog labai atsiprašau“.

30-metis dainininkas ir dainų autorius sakė, kad praeityje jį kankindavo straipsniai spaudoje apie jo tariamą seksualinę orientaciją. Tai prasidėjo dar tuomet, kai jis pats nebuvo atsakęs sau į daugybę klausimų.

 „Spauda ir mane supantys muzikos industrijos žmonės manęs prašė atsakymo, kurio negalėjau duoti“, – aiškino jis. - „Tuo metu aš dar niekada buvęs su vyru. Tačiau aš žinojau, kad noriu tai ištirti, ir tai buvo mano dalis“.

Spaudos persekiojimas paskatino dainininką atsitraukti nuo muzikos, tačiau dabar jis vėl grįžo prie jos. Dainininkas nusprendė būti atviras su visais ir nesudaryti sąlygų tęsti apkalboms.

„Aš pasiruošiau palaikymui ir meilei, bet taip pat pasiruošiau ir homofobijai“, – patikino jis.