dainininkas

Deividas Valma pristatė naują dainą: „grįžt atgal nebegaliu, nors kūnas nori būt kartu“

Deividas Valma išleido pirmąją savo dainą. „Padėk man“ kūrinyje jis atvirai pasakoja apie meilę, kurią patyrė keliaudamas užsienyje. GayLine.LT redakcija kviečiame išgirsti šį puikų kūrinį.

Kantri dainininkas Chris Housman laužo stereotipus. Pristatė naują dainą (video)

Kantri muzikos pasaulyje gėjų meilės temų vis dar vengiama. Tik keli dainininkai atvirai imasi dainuoti apie jausmus, kurie laužo stereotipus. Dainininkas Chris Housman yra vienas iš tų, kurie imasi drąsių temų. Naujoje dainoje „Kaltas kaip nuodėmė“ jis dainuoja apie meilę vyrui.

Ricky Martinas turi pėdų fetišą ir nebijo apie tai pranešti pasauliui

Praėjusią vasarą visame pasaulyje žinomas dainininkas šmėžavo žiniasklaidos antraštėse kai pranešė apie skyrybas su savo vyru Jwanu Yosefu. Nepaisant to abu vyrai augina jų vaikus, o Ricky Martinas atranda gyvenimą iš naujo. Naujausiame interviu „GQ“ Ricky prakalbo apie savo fetišą.

Billie Eilish - būti moterimi nėra lengva. Prakalbo apie savo seksualinę orientaciją

„Būti moterimi reiškia kariauti, amžinai“, - sako Billie Eilish duodama interviu Variety. - „Ypač būnant jaunai moteriai viešumoje. Tai tikrai nesąžininga“. Interviu metu atlikėja pirmą kartą atviravo ir apie seksualinę orientaciją.

Feisbuko paskyros vagystė D. Vaitiekūno nori švęsti svarbią sukaktį nenumalšino: niekas nepavogė entuziazmo lipti į sceną

Menininkas Dominykas Vaitekūnas šį rudenį ilgai prisimins ne tik dėl pasirodymų visoje Lietuvoje gausos, bet ir dėl nemalonaus nusikaltimo. Prieš pat paskelbiant apie koncertus, skirtus paminėti penkiolika metų scenoje, buvo pavogta D. Vaitiekūno socialinių tinklų paskyra. Nors tai apsunkina bendravimą su klausytojais, atlikėjas planų neatsisako ir skelbia apie nostalgišką koncertinę programą.

Lenny Kravitz naujame klipe parodė viską ką turi. Dainuoja visiškai nuogas (video)

Prieš kelias dienas „Youtube“ paskelbtas naujausias Lenny Kravitz dainos vaizdo klipo „TK421“. Jis jau sulaukė daugiau nei milijono peržiūrų. Ir ne nuostabu kodėl. Tai ne tik puiki daina – bet vido klipe dainininkas dainuoja visiškai nuogas.