Pasaulinė žvaigždė Cher padėkojo gėjams: jūs buvote mano parama (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pasaulinė žvaigždė Cher padėkojo gėjams: jūs buvote mano parama (video)

Sek, 06/23/2024 - 19:12
Kategorija:
0 komentarų

Dainininkė Cher neturi įrodinėti, kad yra viena didžiausių LGBTQ+ bendruomenės sąjungininkų. Neseniai socialiniame tinkle Instagram pasidalinta jos kalba gėjų klube, kur ji dėkoja jiems už paramą ir palaikymą.

„Pirmus gėjus aš sutikau kaip man buvo 9 metai. Aš įėjau į savo namus ir ten buvo tie vaikinai. Ir jie kalbėjo su mano mama ir jos geriausia drauge. Aš tuomet galvojau kodėl jie slėpė nuo manęs juos visus tuos metus? Aš galvojau, palauk minutę, kodėl kiti vaikinai nėra tokie šaunūs kaip šie? Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, - savo kalbą Pride proga pradėjo dainininkė.

Dar daugiau, ji padėkojo LGBTQ+ žmonėms, jog nepaisant permainingos, jos kaip dainininkės, karjeros – jie niekada nuo jos nenusisuko.

„Noriu rimtai pasakyti iš visos savo širdies, kad savo karjeroje turėjau ir pakilimų, ir nuopuolių. Ir jūs buvote tie, kurie niekada manęs nepalikote vienos“, - sakė Cher. Šie žodžiai buvo palydėti garsiais plojimais.

Cher atvirai remia LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekius. Ji jau eilę dešimtmečių stengiasi visuomenei paaiškinti kodėl svarbu visus žmones traktuoti vienodai.

Prieš trisdešimt metų duotame interviu Cher sakė: „Jei būtų lengva pasirinkti nebūti homoseksualiu, kas pasaulyje norėtų juo būti? Nes tau reikės įveikti visas tas nesąmones: tau bus sunku, tavęs nenorės priimti tam tikrose vietose, žmonės tavęs nekęs neturėdami jokios priežasties; jie net nepažįsta tavęs. Tai kodėl tu turėtum tai rinktis?

Bet jei tai yra tai, kuo tu esi, kaip tu jautiesi – kaip mes galime persekioti žmonės dėl to, kuo jie yra?".