Rod Stewart atsisako koncertuoti Saudo Arabijoje dėl šalies pozicijos LGBTQ+ atžvilgiu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rod Stewart atsisako koncertuoti Saudo Arabijoje dėl šalies pozicijos LGBTQ+ atžvilgiu

Sek, 10/15/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Britų roko ikona atsisakė pelningo pasiūlymo rengti koncertą Saudo Arabijoje. Sprendimą jis motyvavo „neteisybe“ kai kalbama apie LGBTQ+ teises.

Ketvirtadienį „Instagram“ paskyroje Rod Stewart sakė: „Esu dėkingas kad turėjau galimybę nuspręsti ar koncertuoti Saudo Arabijoje ar ne. Tiek daug piliečių (šioje šalyje) turi labai ribotą pasirinkimą – moterys, LGBTQ+ bendruomenė, spauda“.

Jis taip pat paaiškino kokį sprendimą priėmė ir to sprendimo motyvus. „Noriu ten nevykti... atkreipti dėmesį į ten esančią neteisybę ir paskatinti teigiamus pokyčius“.

Su kvietimu susijusi informacija, įskaitant kas kvietė dainininką koncertuoti ir koks atlygis buvo pasiūlytas, nebuvo atskleista. Rod Stewart šaltinis informavo „The Mirror“, kad muzikantas pasiryžo elgtis teisingai ir atsisakė pasiūlymo, nepaisydamas finansinių vilionių. „Kai kurie dalykai yra svarbesni“, – sakė šaltinis.

Kiek ankščiau, „The Sunday Times“ pats dainininkas sakė: „Prieš 15 mėnesių man buvo pasiūlyta daug pinigų, daugiau nei 1 mln. USD. Aš jo atsisakiau“.