• Dainos Guilty As Sin stop kadras

Kantri dainininkas Chris Housman laužo stereotipus. Pristatė naują dainą (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kantri dainininkas Chris Housman laužo stereotipus. Pristatė naują dainą (video)

Ant, 04/23/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Kantri muzikos pasaulyje gėjų meilės temų vis dar vengiama. Tik keli dainininkai atvirai imasi dainuoti apie jausmus, kurie laužo stereotipus. Dainininkas Chris Housman yra vienas iš tų, kurie imasi drąsių temų. Naujoje dainoje „Kaltas kaip nuodėmė“ jis dainuoja apie meilę vyrui.

Kantri laikomas vienu tradiciškiausių muzikos žanrų, todėl pokyčiai net ir dainų tekstų prasme čia vyksta labai lėtai. Tiesa, pralaužti ledus imasi Chris Housman, kurio naujosios dainos klipe - du vyrai puikiai leidžią laiką, o vėliau ir glamonėjasi.

„Jei man tektų amžinai praleisti danguje be tavęs, geriau būčiau pragare“, – dainuoja jis dainoje, kuri kalba ir apie paties atlikėjo transpformaciją.

„Šios daina įkvėpta to vienintelio karto kai iš tikrųjų bandžiau „išmelsti, kad gėjiškumas mane paliktų“, – dalijasi Chris. - „Ši daina yra apie mano kelionę supratimo link, kad mylėti ką nors kitą nėra nieko blogo“.

Chris Housman CMT pasakojo, kad filmuojant klipą jam kilo nerimas ne todėl, kad reikės filmuotis su kitu vyru, bet apskritai - kad jis pats taps klipo herojumi.

„Aš šiek tiek nervinausi... Bet Gabe LaDuke, kuris vaidino mano romantišką partnerį, buvo puikus ir su juo lengva dirbti. Prisimenu, man sunkiai sekėsi rimtesnėse dalyse, nes jis krėtė tiek daug pokštų!“, - sakė Chris.

Jis teigė, kad jam prisidėti prie tokio dainos klipo buvo didelis džiaugsmas. Jis pabrėžė, kad vaikystėje dažnai žiūrėjo muzikinius vaizdo įrašus, bet nematė tokių meilės istorijų.