Kremliui parūpo Ukrainos tualetai. Neva tai įrodymas, kodėl reikalingas karas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kremliui parūpo Ukrainos tualetai. Neva tai įrodymas, kodėl reikalingas karas

Sek, 01/28/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Absurdams nėra ribų - bent jau Rusijoje. Neseniai San Peterburgo gubernatorius Alexander Beglov ėmėsi viešai kritikuoti lyčiai neutralius tualetus Ukrainoje. Dar daugiau - į diskusiją įsijungė ir V. Putinas.

Gubernatorius Alexander Beglov sausio 13 d. teigė, kad Rusijos kariai Ukrainos mokyklose matė lyčių atžvilgiu neutralius tualeto kambarius, todėl jam „labai gerai supranta, už ką [Rusija] kovoja“, rašo Newsweek.com.

„Nereikia aiškinti, kokias vertybes gina šie vaikinai, kurie vietoj dviejų tualetų mokyklose, matė tris tokius: vieną mergaitėms, vieną berniukams ir dar vieną lyčiai neutraliems žmonės“, – teigė politikas, kuris neva tokius dalykus išgirdo iš sužeistų rusų karių, kuriuos lankė ligoninėje.

V. Putinas per vieną iš neseniai vykusių susitikimų taip pat įsijungė į diskusiją šiuo klausimu. Jis teigė, kad į užsienį išvykę rusai nori grįžti namo dėl lyčiai neutralių tualetų kitose šalyse.

„Žinote, bendri tualetai berniukams ir mergaitėms ir kiti panašūs dalykai. Tai tapo kasdieniu, įprastu reiškiniu“, – sakė V. Putinas. - „Ir tie, kurie dėl įvairių priežasčių paliko Rusiją, daugelis dabar grįžta arba galvoja apie grįžimą. Žmonėms, turintiems tradicines, normalias, žmogiškas vertybes, tokiomis sąlygomis gyventi labai sunku“.

Tai nėra pirmas kartas kai Kremliaus atstovai kuria protu nesuvokiamas istorijas, kuriomis siekia pateisinti karą Ukrainoje. Jau ne kartą kartota, kad neva Rusija siekia padėti gyventojams išsivaduoti nuo jiems per prievartą primetamų vakarų vertybių.