LGBTQ+ žmonės oralinį ir masturbaciją dažniau laiko seksu nei heteroseksualai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

LGBTQ+ žmonės oralinį ir masturbaciją dažniau laiko seksu nei heteroseksualai

Pir, 03/06/2023 - 14:49
Kategorija:
0 komentarų

Naujausia apklausa atskleidžia, kad LGBTQ+ bendruomenės atstovai tiek oralinį, tiek masturbaciją laiko seksu.

Ne visi žmonės seksą suvokia vienodai. Vieni seksu laiko tik veiksmą, kuomet yra atliekamas įsiskverbimas. Kitiems - sekso sąvoka daug platesnė. „YouGov“ atliko apklausą Jungtinėje Karalystėje, kuria siekta išsiaiškinti gyventojų nuomonę šiuo klausimu.

Didžioji dauguma apklaustųjų „seksą“ apibrėžia kaip lytinius santykius, apimančius „įsiskverbimą, oralinį seksą ar bet kokią kitą veiklą su kitu asmeniu, kuri paprastai baigiasi orgazmu“, rašo PinkNews. Tačiau esama ir tam tikrų nuomonių skirtumų, ypač tarp LGBTQ+ ir heteroseksualių žmonių.

Daugiau nei pusė (57 proc.) gėjų ir biseksualių vyrų teigė, kad oralinė stimuliacija yra priskiriamas seksui. Taip manančių heteroseksualių vyrų buvo net dešimt procentų mažiau – 47 proc.

54 procentai lesbiečių ir biseksualių moterų oralinį taip pat priskyrė seksui. Ir tik 42 procentai heteroseksualių moterų turėjo tokią pačią nuomonę.

Panaši tendencija fiksuota ir dėl stimuliacijos ranka ar pirštais. Beveik pusė (49 proc.) lesbiečių, biseksualių moterų tokį stimuliavimą laikė savarankišku seksu, palyginti su 37 proc. heteroseksualių tarpe.

Gėjai ir biseksualūs vyrai (37 proc.) tik šiek tiek dažniau nei heteroseksualūs (34 proc.) teigė, kad stimuliacija rankomis laikoma seksu.

„YouGov“ tyrime dalyvavo daugiau nei 5800 suaugusiųjų.