savivertė

Kyla Klausimų dėl seksualinės orientacijos? Kaip suprasti, kas aš esu?

Seksualinės orientacijos klausimai gali būti sudėtingi ir kelti daug nerimo. Visuomenėje, kurioje dažnai dominuoja heteroseksualumas, gali būti sunku suprasti ir priimti savo jausmus, jei jie skiriasi nuo daugumos. Vis dėlto, skiriant laiko analizei, galima atpažinti savo seksualinę orientaciją, o dar svarbiau - susitaikyti su savo tikruoju „aš“.

Raumeningo kūno kultas – kaip žalojame save?

Pastaraisiais dešimtmečiais raumeningo kūno kultas tapo ryškia socialine tendencija, veikianti įvairias gyvenimo sritis. Šis kultas, ypač skatinamas medijų ir pramogų industrijos, formuoja visuomenės normas ir lūkesčius dėl fizinio kūno išvaizdos, sveikatos ir savęs vertinimo. Vis labiau pastebima tendencija, kad tik tam tikro tipo kūnas vertas dėmesio ir vertinimų – visi kiti paliekami už ribos ir tai kelia nemenkas pasekmes mūsų savivertei.

7 priežastys, kodėl jūsų santykiai netrunka ilgiau nei 3 mėnesius

Daugelis pastebi, kad kai įsimylime, pirmuosius tris mėnesius mus valdo hormonai. Vien galimybė pamatyti savo meilę mus įkvepia ir pažadina veikti. Tačiau nemaža dalis santykių praėjus trims mėnesiams baigiasi. GayLine.LT bando atskleisti kodėl taip yra.

Adamas ir Ali pasidalino vestuvių albumu: „niekada nebūsite laimingi, jei netikėsite savimi“

Esekse gyvenanti pora Adamas ir Ali po šešerių metų draugystės 2023 m. vasarą susituokė įspūdingame dvare. Su Attitude skaitytojais jie pasidalino ir šventės nuotraukomis, ir savo gyvenimo istorija.

Rūta Mur. Kartais pagalvoju: koks būtų pasaulis, jei visi būtų tuo, kuo nori

Atlikėja Rūta Mur teigia, kad jai įspūdį kėlė Fredis Merkuris, kuris scenoje buvo toks, koks pats norėjo būti. Būtent išsiaiškinti ko tu sieki yra labai svarbu, jei nori iš tiesų gyventi gyvenimą ir jausti, kad tavo buvimas yra prasmingas.

Fotografas Arūnas Gricius: „Noriu atvirai liudyti savo gyvenimą būdamas homoseksualus“

Fotografas Arūnas Gricius vakar socialiniame tinkle Facebook paskelbė jautrią žinutę. Joje jis teigia, kad jam teikia laimę kalbėti apie įvairią meilę. Vyras ragina nesislapstyti po slapyvardžiais ir nepaisyti kitų žmonių atstūmimo bei būti atvirais sau ir aplinkiniams.

Aktorius Andrew Scott: „Kuo aš vyresnis, tuo labiau jaučiuosi laimingas, kad gimiau gėjumi“

Duodamas interviu „Attitude“ apie būsimą filmą „Visi mes nepažįstamieji“, airių aktorius sakė, kad išsivadavimas iš gėdos jausmo būti savimi yra „vienas nuostabiausių dalykų“.

Vilniuje laisvę radusi trans ukrainietė: „Aš pasirinkau - būti laisva ir tai yra nepakartojamas jausmas...“

Eva Bushar sako, kad yra savęs atradimo procese. Jei prireikė laiko susitaikyti su tuo, kuo ji yra ir dabar trans moteris jaučiasi nuostabiai. Eva nesigaili nutrūkusiais ryšiais su buvusiais draugais ir artimaisiais, kurie nenorėjo jos priimti, bei džiaugiasi Vilniuje radusi tikrus draugus.

Pažinčių programėlės - 7 patarimai kaip naudotis bei ką daryti susitikus

Nemažai daliai LGBTQ+ žmonių pažinčių programėlės jau yra puikiai pažįstamos. Jų paskirtis taip pat yra nevienoda - vienos skirtos diskusijoms, kitos - draugų ar įdomių pažinčių paieškai, trečios - sekso nuotykiams. GayLine.LT pateikia kelis patarimus ką svarbu prisiminti programėlių vartotojams, kurie pirmą kartą nusprendžia susitikti su konkrečiu žmogumi.