Aktuali žinia

Ukrainos LGBTQ+ karių kasdienybė: kovoja ir su priešu, ir su savų žmonių neapykanta

Viename Kijevo centrinės aikštės kampe žmonės jau kurį laiką atneša vis naujas mažas mėlynos ir geltonos spalvų vėliavėles ir taip pagerbia žuvusius Ukrainos karius. Tačiau jau apie mėnesį čia daugėja ir šiek tiek kitaip atrodančių vėliavėlių. Jų centre pavaizduotas vienaragis, kuris žymi žuvusius LGBTQ+ karius.

1,5 tūkst. gyvūnų rūšių atstovų gretose pastebėti homoseksualūs santykiai. Pranešama retai

Kritiką neva homoseksualumas nėra būdingas daugeliui rūšių atstovų paneigia mokslas. CNN surinko duomenis ir paskelbė, kad mokslininkai homoseksualius santykius pastebėjo tarp 1,5 tūkst. gyvūnų rūšių, bet vengė apie tai skelbti viešai.

Susituokę Marius ir Martynas: Dalis lietuvių nori sunaikinti mūsų šeimą. Nepasiduosime

Prieš kelias dienas Briuselyje centrinėje aikštėje įsikūrusioje miesto rotušėje susituokė Martynas ir Marius. Duodami išskirtinį interviu GayLine.LT redakcijai sutuoktiniai tikina, kad tokią šventę būtų norėję švęsti Lietuvoje, apsupti gausaus draugų ir artimųjų būrio. Vis dėlto, jie turėjo rinktis Belgiją, kur visi supranta, kad šeimas kurti ir meile dalintis turi teisę visi žmonės, nepaisant jų kilmės, kultūros ar seksualinės orientacijos.

30 tūkstančių žmonių Budapešto gatvėse protestavo prieš diskriminacinę politiką (foto)

Nešini vaivorykštės vėliavomis ir šokdami gatvėse tūkstančiai vengrų šeštadienį šventė kasmetinį Budapešto „Pride“ renginį. Jie susirinko protestuoti prieš vyriausybės politiką, kuria kopijuojama Rusija ir stengiamasi susidoroti su LGBTQ+ žmonėmis.

Alen Chicco keičia vardą ir pristati naują klipą. Interviu prakalbo apie viltis (video)

Šį balandį atlikėjas ir dainų autorius Tomas Alenčikas, visiems geriau pažįstamas Alen Chicco pseudonimu, nustebino savo gerbėjus netikėta žinia – nuo šiol dainininkas scenoje prisistato nauju Lion Ceccah slapyvardžiu. Kadangi su Tomu esame geri draugai, susitikome pakalbėti apie šiuos pokyčius.

Kyjive surengtos LGBTQ+ eitynės. Reikalauta įteisinti partnerystę

Ukrainos kariai ir jų rėmėjai sekmadienį žygiavo Kijivo centre, reikalaudami daugiau teisių LGBTQ+ žmonėms bei suteikti gausesnę karinę paramą šaliai kare su Rusija. Daugelis kariškių ant uniformų buvo prisisiuvę vaivorykštės ir vienaragio ženklus. Jie kvietė kuo greičiau įteisinti partnerystę.

Ekspertų nuomonė: Ar galima seiles naudoti vietoj lubrikanto?

Visiems pasitaiko situacijų kai skubiai norisi intymių santykių, o po ranka nėra lubrikanto. Nesvarbu ar mylisi vyrai, ar moterys – papildomas sutepimas dažnai yra būtinas, norint išvengti skausmo ir užtikrinti komfortą. Kai kurie žmonės tam naudoja seiles. Ekspertai paaiškino ar tai yra geras sumanymas.