95 metų JAV beisbolo žvaigždės pavyzdys – atsiskleisti negali būti per vėlu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

95 metų JAV beisbolo žvaigždės pavyzdys – atsiskleisti negali būti per vėlu

Pir, 09/19/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Būti atviram prieš kitus ir save niekada nėra vėlu. Tai įrodo Jungtinių Amerikos Valstijų beisbolo žvaigždė. Maybelle Blair viešai prisipažino esanti lesbietė.

Nuo 1943 iki 1954 metų ji žaidė  „All-American Girls profesionalų beisbolo lygoje“. Tuo metu žaidėjai vyrai buvo išvykę į karą – tai paskatino įkurti minėtą moterų organizaciją. Lyga buvo uždaryta 1954 metais, tačiau Maybelle Blair darė didžiulį poveikį sporto ir pramogų pasauliui.

Vasarą buvusi beisbolo žaidėja Maybelle Blair dalyvavo viename renginyje, kurio metu apstulbino daugelį žiūrovų.

„Manau, kad tai puiki galimybė šioms jaunoms merginoms, žaidėjoms suprasti, kad jos nėra vienos, ir joms nereikia slėptis“, – sakė ji miniai. - „Slapsčiausi 75, 85 metus, ir tai iš esmės pirmas kartas, kai kada nors atsiskleidžiu“.

Ji sakė, kad savo jaunystėje jautė, kad yra vienintelė lesbietė visame pasaulyje. „Pagalvojau, o dieve, Maybelle, kas tau negerai? Nes aš įsimylėjau šią merginą vidurinėje mokykloje“, – sakė ji. - „Tai buvo tikrai blogai, nes mūsų laikais nedrįstumėte pasakyti savo šeimai ar niekam užsiminti, kad (priklausote LGBT), tai buvo baisiausias dalykas pasaulyje“.