+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Aiškėja kas žuvo per šaudymus gėjų klube. Atskleistos trys aukos

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Aiškėja kas žuvo per šaudymus gėjų klube. Atskleistos trys aukos

Pir, 11/21/2022 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienio vakarą gėjų naktiniame klube „Club Q“ žuvo penki žmonės. Žiniasklaidoje pasirodė informacija apie kai kurias aukas.

Du žuvusieji, Daniel Davis Aston ir Derrick Rump buvo klubo darbuotojai, rašo „ABC News“. Trečioji auka tik šiam vakarui užsuko į klubą, nes gyvena Denveryje ir vyko aplankyti savo draugės, praneša „The New York Times“.

„Jis buvo mūsų kūdikis ir jis buvo mūsų jauniausias“, – sakė Sabrina Aston, žuvusio trans vyro, 28 metų Daniel mama. Ji sako, kad dėl transfobinės retorikos nuolatos nerimavo dėl savo vaiko. „Aš visada dėl to nerimavau“, - sakė ji. - „Jis yra trans vyras, o trans bendruomenė yra didžiausias taikinys, apie kurį šiuo metu galiu pagalvoti"

Nepaisant sielvarto, Daniel tėvai yra pasiryžę viešai kalbėti apie savo sūnų, kad padidintų visuomenės supratimą apie mirtinas grėsmes translyčiams asmenims. „Turime sutelkti mūsų įstatymų leidėjus ir žmones, kad jie kalbėtų visų mūsų vardu“, – sakė trans vyro mama. - „Tai mūsų vaikai, mums nerūpi, kaip tu rengiesi ar su kuo tu save tapati. Tai niekam nekenkia“.

„Drag“ atlikėja ir „Club Q“ darbuotoja Leia-Jhene Seals „The Colorado Springs Gazette“ sakė, kad Daniel buvo paslaugus ir visada norėjo visiems padėti. „Jis visada sakydavo: „Ar tau ko nors reikia?“, – sakė Leia.

Daniel socialiniame tinkle sausio mėnesį rašė: „Kiekvieną prakeiktą kartą, kai net bent menkiausią mintį turiu palikti „Club Q“, kažkas prieina ir man sako: „Tu esi priežastis, kodėl aš myliu šį barą“ arba „tu ir [kolega barmenas Derrick Rump] leidžiate man jaustis saugiai ir laukiamiems čia".

Antroji auka - Derrick Rump klube dirbo barmenu, taip pat atliko Drag pasirodymus. Trečioji auka - Kelly Loving. Jos seseriai apie tragediją pranešė FTB.

„Ji buvo kupina meilės, visada stengėsi padėti kitam žmogui, užuot galvojusi apie save. Ji tiesiog buvo rūpestingas žmogus“, – „The Times“ sakė Kelly sesuo. - „Aš su ja buvau labai artima“.

Kelly draugė Natalee Skye Bingham žiniasklaidai sakė, kad naujiena apie draugės mirtį ją sugniuždė.

„Ji buvo queer moteris“, - sakė Natalee. - „Ji parodė man, kaip būti translyte moterimi ir gyventi savo kasdieninį gyvenimą“.

„Esu labai sugniuždyta, nes ji buvo toks geras žmogus, – sakė 25 metų Natalee. – „Šį ketvirtadienį ji ketino būti mano namuose per Padėkos dieną, o dabar prie mano stalo sėdės vienu žmogumi mažiau“.

Natalee papasakojo, kad likus kelioms minutėms iki tragedijos ji telefonu kalbėjo su drauge. Baigdama pokalbį Kelly pasakė: „Būkite saugūs. Aš tave myliu“.

 

Šeštadienio vakarą, apie 11:57 vakaro vietos laiku, Jungtinių Amerikos Valstijų gėjų klube „Club Q Colorado“ užpuolikas pradėjo šaudyti ir nužudė penkis žmones. Incidento metu sužeisti mažiausiai 25 klube buvę žmonės.