Gruodžio 31 d. - Soho Vilnius - NY • 2023 | Funny Bunny

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gruodžio 31 d. - Soho Vilnius - NY • 2023 | Funny Bunny

Pen, 12/30/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Kiškis piškis ilgaausis, kaip sutiksi, tokios bus ir jo ausys. Duosi morką – bus jis sotus, jei kutensi pilvą, sako gal net ir juoksis. Pabaidysi – bus kaip tą vėją gaudyti laukuos, sau linksmai per pusnį šuoliuos. Tokios va ir to kiškio dainos, o šį vakarą jomis rūpinsis DJ Gyvatnešis!

Visus metus kiekvienam iš Jūsų dovanojome šventę su daugybe naujų ir dar neatrastų pop, drag ar net techno atlikėjų ir patirčių iš įvairiausių šalių. Dėkojame Jums, jog buvote kartu! Kaip ir kasmet, naujuosius metus kviečiame sutikti ir seniems ištarti sudie savų draugų būryje!

Laikrodžio rodyklei išmušus 24 val., šokius perkelsime į klubo prieigas, čia Jūsų lauks kasmetinė naujametinė naktinio klubo dovana - nuostabūs, įspūdingi bei kvapą gniaužiantys SOHO fejerverkai. Duris šį vakarą atversime jau nuo 22 val. ir šiąnakt švęsime iki pat paryčių!

Lai šį vakarą aukštakulniai kaukši oriai ir perukai plėvesuoja laisvai - visoms Drag karalienėms įėjimas visą naktį nemokamas! Šį vakarą, lyg raudonu kilimu žengiant, sutiksime Jus linksmiausių SOHO draugų būryje! Tik Jūsų dėka visi vakarėliai klube virsta tikra švente!

Muzika:
» GYVATNEŠIS (SOHO CLUB)
» gay-pop / mashups / rave & roll
_______________________
Durys - 22:00 | Face Control
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Įėjimo kaina / Entrance Fee - 10 € *
* Free Entrance for Drag Queens!

Išankstiniai bilietai jau prekyboje:
http://sohoclub.lt/2023

VIP bilietai / tickets - 25 € *
* VIP bilietų kiekis ribotas

V.I.P bilietas suteikia patekimą į klubą be eilės

Žymos