Soho Vilnius

Rugsėjo 23 d. - Soho Vilnius - Les Bi Real or Bi+

Kiekvienais metais rugsėjo 23 diena ir savaitė, į kurią ši diena patenka, yra skiriama biseksualiems žmonėms. Ši diena skirta būtent tam – be jokios baimės prabilti apie tikrus jausmus. Susitinkam, kalbam, šokam, švenčiam, minim, džiaugiamės ir mylim, mylimės, šypsomės ar tylim?

Rugsėjo 15 d. - Soho Vilnius - Džordana Butkutė

Galima buvo įtarti, jog per vasarą kiek pakeliavę, pailsėję ir saule pasidžiaugę, į rudens sezoną sugrįšime su trenksmu! Rugsėjo mėnesį į SOHO klubą sugrįžta aukštakulniais kaukšinčios ir perukais plevėsuojančios renginių serijos Balaganza bei Dramatica – abi atidaro savo sezoną!

Rugsėjo 8 d. - Soho Vilnius - Beauty Ballroom Boys

Antrasis rudens savaitgalis reikalauja nedelsiant būti atšvęstu! Paruošėme jums šį kartą net dvi karštas šokių naktis. Esame vienas iš nedaugelio sostinės naktinių klubų dirbančių iki pat paryčių, tad net ir įžengę pro duris po 4 val. ryto, pateksite į patį vakarėlio sūkurį!

Rugsėjo 1 d. - Soho Vilnius - Back to School Fiesta

Pasireguliuojam radijo imtuvus, pirštai rodos patys pasuka svirtelę ant 89.6 FM bangos, o ten galite išgirsti ir šio vakaro didžėjų! Paklausom, pašokam, apšylam ir šiam penktadieniui drąsiai kylam nuo savo kėdžių, sofų, sėdmaišių ar fotelių – SOHO klube šoksim ir šoksim iki ryto!

Rugpjūčio 26 d. - Soho Vilnius - Summer Last Call

Pas-ku-ti-nis! Taip, jau paskutinis vasaros vakarėlis ir paskutis vasaros savaitgalis. Šeštadienio vakarą tariame vasarai AČIŪ už šilumą, saulę, įspūdžius, nuotykius, pokalbius ir sakome sudie. Vasaros festivalį SOHO klube oficialiai uždarome šiandien kartu su klubo rezidentu DJ Sonare.

Rugpjūčio 19 d. - Soho Vilnius - Saturday We Dance

Šį vakarą prie didžėjaus pulto stoja klubo rezidentas DJ Sonare. Tad šokiai prasidės vos tik klubui pravėrus duris ir tęsis iki pat paryčių. PROMO kodas įėjimui jau turbūt tavo telefone. Jeigu dar neturi, telefono numerį ir žinutės tekstą rasi šio vakarėlio aprašymo apačioje.