Soho Vilnius

Kovo 2 d. - Soho Vilnius - Get Down Saturday Night

Priguls, atsiguls, suguls, nugulės, pagulės, mylės, nemylės. Metam burtą šiam šeštadieniui. Buriam iš kavos tirščių ir sakom, jog tau šį vakarą pasiseks! Jau sėkmė – nes šokių aikštelę drebins klubo rezidentas DJ Raid. Dvigubinam sėkmę – vakarėlis tęsis iki paryčių. Na ir trigubinam su PROMO kodu!

Kovo 1 d. - Soho Vilnius - Ring Ring: It's Spring!

Alio? Klausau? Kas skambina? Pavasaris? Oi, tai užeikit užeikit, sveiki! Sveikėėė.... Ilgai nesimatėm. Aišku, kad vakarėlis bus šį penktadienį Soho klube. Lyg ir prie pulto klubo rezidentas DJ Prabanga šį vakarą, bet reiktų dar užmesti akį į Soho kovo mėnesio agendą. Mhm. Dar ir pats nežiūrėjai?

Vasario 24 d. - Soho Vilnius - Saturday February 24

Mielieji! Apart to, jog Estija šiandien mini savo Nepriklausomybės diena, mes dar gi turime ir paskutinį žiemos savaitgalį beigi jau paskutinį šio šaltojo sezono vakarėlį! O poto jau.. nebent tik po langais kniaukiančios katės ir pats tikriausias pavasaris, kuris atsineš ir daugiau saulės bei žymiai daugiau šypsenų! Pavasaris ne tik kino salėse, bet ir klubo šokių aikštelėje!

Vasario 23 d. - Soho Vilnius - Short Stop: Kiss and Ride

Trumpam stabtelim, atsibučiuojam ir šokam į vakarėlio shortą, kuriame šį vakarą jus pasitinka tiesiog puikus planas šiam penktadieniui! Muzika iš paties maestro DJ Dainys grojaraščio neleis nuobodžiauti ištisą naktį, tad bučinį keisti į šokį, ar atvirkščiai, bus galima iki pat paryčių.

Vasario 10 d. - Soho Vilnius - Šokdina Moteris + Vogue Ballroom Afterparty

Vienas bilietas – dviguba laimė. Ir šį vakarą ji nutikti gali net dvejose scenose. Sukdami į kairę (o kaip gi kitaip) iškart pateksite į Moters šokdinamą auksinių melodiju bei laiko patikrintų hitų diskoteką su kuo? Su DJ Moteris! Jau vakaras iškart pasisekęs. Ir čia dar ne pabaiga!

Vasario 9 d. - Soho Vilnius - Dramatica – Chapter XI

Penktadienį į Soho ir vėl grįžta nepakartojamoji „Dramatica“. Prieš pat Valentino dieną ant scenos vėl lips ir susirinkusius stebins Drag karalienės. Pasiruoškite nakčiai, kurioje bus gausu puošnumo ir romantikos, o kiekvienas pasirodymas taps meilės laišku jums.