+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

13 paprastų patarimų gėjams, kurie pirmą kartą bandys būti pasyviais (N18)

Skaitymo laikas
3 minutes
Perskaityta

13 paprastų patarimų gėjams, kurie pirmą kartą bandys būti pasyviais (N18)

Ant, 02/28/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Analinis seksas nėra jau toks bauginantis, jei žinai ką daryti. Todėl pateikiame kelis patarimus kaip tinkamai pasiruošti pirmajam kartui.

Vyras // Nuotr. Freepik iš freepik.com

Deja, daugelis žiniasklaidos priemonių vengia tokių temų. Iki šiol nėra pateikiama pakankamai praktinės informacijos kaip tinkamai pasiruošti analiniam seksui. Tikimės, mūsų patarimai tau padės.

 • Lubrikantas, lubrikantas ir dar kartą lubrikantas

Jo niekada nebus per daug. Kuo geresnis sutepimas, tuo lengviau jūsų partneriui bus įsiskverbti. Pasirinkite jums patinkantį lubrikantą. Geriausia naudoti vandens pagrindu, be papildomų savybių - šaldymo ar šildymo. Pirmajam kartui jums tikrai nereikia šių pojūčių.

Lubrikantu gausiai sutepkite išangę, pirštais įneškite tepalo į vidų, o prieš jūsų partneriui įsiskverbiant - sutepkite jo penį.

 • Praktika

Norint save paruošti, galite pasipraktikuoti duše. Pirštais palieskite išangę, švelniai pirštų galiukais patapšnokite per ją. Pasistenkite atsipalaiduoti. Čia irgi galite pasinaudoti lubrikantu. Sutepę pirštą pabandykite lėtai įeiti į vidų, pajudinti pirštą, esant galimybei įeiti su keliais pirštais.

 • Nagai

Kadangi jūs praktikuositės labai jautrioje vietoje, būkite tikri, kad jūsų nagai yra nukirpti ir nesijaučia aštrumo. Jums tikrai nereikia sužeisti savęs.

 • Atsipalaidavimas

Praktikuojantis neskubėkite. Viską darykite jums maloniu ir patogiu tempu. Jei kas nepavyko šiandien - tai nereiškia, kad nepavyks rytoj. Pradžioje jūsų išangės raumuo greičiausiai susitrauks. Tai natūrali reakcija, ypač, jei jūs nerimaujate.

Jums nereikia naudoti stūmimo veiksmo norint atverti raumenis. Svarbiausia pasiekti visišką atsipalaidavimą. Tik tuomet išangės raukas atsipalaiduos.

 • Skausmas

Jei jaučiate didelį skausmą - viską nutraukite. Jums nereikia, kad analinis seksas jūsų sąmonėje būtų siejamas su nemaloniais pojūčiais. Pabandyti praktikuotis galite ir vėliau.

Tas pats galioja ir pirmosios sueities metu. Pirmąjį kartą galite jausti ne itin malonius pojūčius, ypač pradžioje. Bet jums nereikia kęsti skausmo. Jį pajutus paprašykite parnerio atsitraukti ir duoti jums pailsėti.

 • Maistas

Jei rengiatės seksui neprisivalgykite. Geriau jau būti šiek tiek alkanam. Taip pat atidžiai rinkitės maistą tą dieną. Nevartokite produktų, kurie sukelia pilvo pūtimą. Jums nereikia papildomo streso.

 • Šlapinamasis

Nusišlapinkite prieš seksą. Būnant pasyviu pirmaisiais kartais, ypač kai jis į jus įsiskverbia, dažnai apima jausmas, jog norite šlapintis. Tai vyksta dėl prostatos stimuliavimo. Todėl jei nusišlapinsite prieš seksą, žinosite, jog šis jausmas yra būtent dėl sekso, o ne todėl, jog norite į tualetą.

 • Švara

Prieš seksą pagalvokite ar neorite išsituštinti. Jums taip pat reikia būti tikriems, kad ten viduje viskas švaru. Galite naudoti klizmą. Bet paprasčiausias būdas yra toks. Duše ar vonioje nusukite dužo galvutę nuo žarnos. Paleiskite vidutinę šilto, kūnui malonios temperatūros vandens srovę. Pažaiskite su savo išangę, kad ji šiek tiek prasivertų. Dužo žarnos galą prilieskite prie išangės, kad vanduo lengvai galėtų patekti į vidų. Tikrai nereikia žarnos kišti į vidų. Tiesiog leiskite vandeniui patekti kur jam reikia. Palaukite kelias sekundes ir atitraukite žarną. Viskas išbėgs į išorę. Pakartokite tai kelis kartus - ir viskas paruošta.

 • Tempas

Viską darykite lėtai. Niekas jūsų neturi skubinti. Tai jūsų akimirka, kuomet jūs mokotės ir iš naujo pažįstate savo kūną. Duokite laiko jam priprasti prie naujų situacijų ir potyrių.

Jei jam įsiskverbus jausitės puikiai - galite paprašyti judėti greičiau. Bet pradžioje - duokite sau tiek laiko, kiek reikia jums.

 • Kvėpavimas

Mūsų kūnas, patirdamas stresą, įsitempia ir mes nustojame kvėpuoti. Todėl priminimas sau, apie natūralų ir ritmingą kvėpavimą siųs kūnui signalą - kad viskas yra gerai, jūs jaučiatės saugiai. Tai padės jums atsipalaiduoti. Sulėtinkite kvėpavimą sekso pradžioje, galvokite apie gražius dalykus, kurie jus ramina.

 • Sekso poza

Pirmam kartui pasirinkite sekso pozą, kuri jums labiausiai patogi. Dažniausiai tai bus šuniuko poza, bet galite tiesiog atsigulti ant pilvo, ar šono. Nepatariame pirmais kartais bandyti atkartoti porno filmų scenų. Daugelis ten rodomų pozų yra nepatogios, kelia įtampą ir reikalauja nemenko fizinio pasirengimo.

 • Valdymas

Prisiminkite, kad tai jūs diktuojate sąlygas. Sakykite savo partneriui jei jums skauda, jei norite pakeisti pozą, jei norite padaryti pertrauką. Jis turi žinoti kaip jūs jaučiatės. Jei jūs nekalbėsite - jis tikrai neperskaitys jūsų minčių.

 • Partneris

Iš tiesų tai yra esmė. Pirmam kartui suraskite supratingą partnerį, kuris norės jūsų klausytis. Dar geriau, jei jis jau turi bent šiek tiek patirties.

Kai kuriems vyrams norisi „pralaužti ledus“, nes jie jaučia pasitenkinimą turėdami partnerį, kuris pirmą kartą išbandė analinį seksą. Vargu ar jums reikia tapti kažkieno trofėjumi. Atidžiai pasirinkite su kuo jaustumėtės atsipalaidavęs ir kas jums sukurtų pasitikėjimo atmosferą. Pirmas analinis seksas gali užtrukti, todėl jūsų partneris turi būti kantrus, dar svarbiau - pagarbus ir supratingas.

 • Nesėkmė - ne pabaiga

Jei jūs bandėte ir jums nepavyko - tai nereiškia, kad viską reikia mesti. Tik kelis kartus pabandę analinį seksą galėsite iš tiesų nuspręsti ar jums jis patiko, ar ne. Pirmi kartai ne visuomet sužiba. Taigi, jei kas ir nepavyko - visuomet galite pabandyti dar kartą.