3 dalykai, kurių neturėtumėte klausti žmogaus, kuris ką tik atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

3 dalykai, kurių neturėtumėte klausti žmogaus, kuris ką tik atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Ant, 01/18/2022 - 12:45
Kategorija:
0 komentarų

Atsiskleidimas nėra paprastas žingsnis. Paprastai jam ilgai ruošiamasi ir neretai prireikia nemažai drąsos. Jei būtent tu esi tas žmogus, kuriam kažkas prisipažino priklausantis LGBTQ+ bendruomenei - pirmiausia tai reiškia, kad šis žmogus tavimi pasitiki. Čia tik keli patarimai, kaip nesugriauti šio pasitikėjimo.

Atsiskleidęs asmuo dažniausiai tikisi paramos. Todėl būtent jos parodymas, o ne virtinė klausimų - būtų puikus atsakas. Padrąsinimas, parodyta pagarba - būtent to tikisi LGBTQ+ -žmonės. Žinoma tau gali kilti įvairių klausimų - tik nereikia jais „užbombarduoti“. Ir žinoma, yra dalykų, kurių nepatariame klausti:

Ar tu tuo tikra/tikras?

Daugelis žmonių mano, kad yra gerai paklausti žmogaus, ar jis yra tikras dėl savo jausmų. Dar daugiau - jie neretai klausia ir tam tikras asmuo tinkamai pasirinko priklausyti LGBTQ+ bendruomenei. Neretai pamirštama, kad tai nėra asmens pasirinkimas. Tokio pobūdžio klausimas gali ne kuokais įžeisti, ypač tuos žmones, kurie ilgai neigė savo jausmus ir savęs pripažinimo kelias jiems nebuvo lengvas.

Gal tai tik laikina?

Tai kitas užgaulus klausimas, kuris LGBTQ+ bendruomenės narį išmuša iš vėžių. Norintis atsiskleisti asmuo tikrai jau ne kartą save analizavo ir puikiai žino ką jis jaučia. Klausdami apie laikinumą jūs abejojate tuo, kuo jis įsitikinęs esantis. O tai tikrai gali nemenkai suerzinti.

Ar tai todėl, kad vyras/moteris tave įskaudino?

Aplinkiniai ir artimieji neretai bando rasti pateisinimą kodėl kažkas priklauso LGBTQ+ bendruomenei. Jų galvose kyla įvairių minčių kas gali būti tie kaltininkai - smurtautojai, auklėjimo klaidos ir pan. Tačiau iš tiesų - kaltų nėra. Kiekvienas žmogus yra unikalus ir jis turi teisę jausti trauką, ar jos nejausti bet kurios lyties žmogui. Pirmiausia ko nereikėtų pamiršti - tai jums atsiskleidusio žmogaus ir jo jausmų. Jam reikia tik palaikymo, o ne jūsų noro atrasti paprastą atsakymą sau ir patiems nusiraminti.