3 portretai. Susipažinkite su San Francisko gėjais (foto)

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

3 portretai. Susipažinkite su San Francisko gėjais (foto)

Pir, 04/03/2023 - 20:10
Kategorija:
0 komentarų

„Elska“ projektas toliau tęsia savo kelionę po pasaulį, kurios metu susitinka su vietos vaikinais. Jis pasakoja apie jų gyvenimus per fotografijas ir dalindamasis vyrų gyvenimo istorijomis. Šį kartą lankytasi San Franciske.

„Elska“ San Franciske susitiko su penkiolika vietinių vaikinų gėjų. Keliomis fotografijomis ir istorijomis dalinasi Gaycities.com.

Elska

Tal M

Pirmą kartą Tal atradau, kai vienas iš kitų vaikinų, su kuriais susipažinau San Franciske, jį man rekomendavo. „Jis užsiima modelio darbu netoli manęs“, – sakė jis, todėl žinojau, kad šis vaikinas tikrai nėra per daug drovus fotografuotis.

Mūsų fotosesijoje leidau jam vadovauti. Nebuvo jokio drovumo, nejaukumo, tiesiog jis buvo atviras ir autentiškas. Kaip tada, kai jis apsivilko šiek tiek permatomą baltą triko, kai fotografavomės priešais „Painted Ladies“. Arba, kai stovėdamas judrioje Van Neso alėjoje jis dėvėjo tinklinį kostiumą ir nė karto nesutriko, kai pro šalį lėkdami automobiliai pypsėjo. Visa tai buvo gryna magija.

Elska

Kramer E

Yra sena frazė, nurodanti Kaliforniją kaip „vaisių ir riešutų žemę“, o tai reiškia, kad čia pilna gėjų ir pamišusių žmonių. Įsivaizdavau, kad ši frazė priskiriama Joan Rivers, kaip ištarta kokioje 80-ųjų vėlyvojo vakaro pokalbių laidoje, nors, matyt, ši etimologija siekia senus laikus, kai didžioji Kalifornijos dalis buvo padengta vaismedžių sodais ir dirbama žeme.

Bet kokiu atveju, jei turėčiau kokių nors lūkesčių dėl savo kelionės į San Franciską, jie būtų susiję su noru sutikti daug gėjų ir daug, sakykime, ekscentriškų žmonių, o gal ir hipsterių. Arčiausiai „vaisių ir riešutų“ archetipo atradau Kramer.

Susitikome prie Rockridge BART stoties Oklande, išgėrėme kavos, tada jis paėmė mane į savo seną džipą ir nuvežė į mišką. Aš nežinojau, kodėl mes ten einame, tik tai, kad ten tikrai aukšti medžiai, kuriuos turėjau pamatyti.

Kai atvykome, jis paėmė iš galinės sėdynės didžiulį dėklą ir nutempė į mišką. Neturėjau supratimo, kas tai yra, bet tada, radęs ramią, nuošalią vietą su gražiais auksinės valandos šviesos taškeliais, jis atskleidė, kad tai arfa.

Dar viena stebuklinga ir visiškai keista fotosesija. Kuri tapo riešutiškesnė ir vaisingesnė, kai jis nuvedė mane atgal prie automobilio į kitą miškingą vietovę, kurioje dėl nežinomų priežasčių buvo sena vonia. Natūralu, kad jis apsinuogino ir įlipo į vidų.

Elska

Jessie F

Paskutinė mano fotosesija San Franciske buvo su Jessie, ir ji galėjo neįvykti. Vos per kelias dienas nufotografavus keturiolika vyrų, paskutinį vakarą norėjau praleisti atsipalaiduodamas.

Paskutinės savo dienos rytą aš tikslingai nusprendžiau nerašyti Jessie žinutės, kad priminčiau jam apie mūsų susitikimo vietą ir laiką, tikėdamasis, kad jis bus apie tai pamiršęs. Bet jis nepamiršo, todėl turėjau keltis iš savo lovos ir kažkaip rasti jėgų. Laimei, kai tik sutikau Jessie, jėgos grįžo. Jo energija ir geras humoras buvo per daug užkrečiantys, kad neužkrėstų juo.

Fotografavomės kinų kvartale – vienoje žinomiausių San Francisko vietų, kuri čia buvo įkurta 1848 m. Fotografavimas buvo toks smagus ir toks lengvas, tačiau smagiausia buvo sesija uždarose patalpose. Beveik per daug smagu.