Vakar naktį Vilniaus rotušė nusidažė vaivorykštės spalvomis (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vakar naktį Vilniaus rotušė nusidažė vaivorykštės spalvomis (foto)

Ket, 05/18/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Minint Tarptautinę kovos su homofobija, transfobija ir bifobija dieną Vilniaus rotušė vakar naktį buvo apšviesta vaivorykštės spalvomis. Taip išreikštas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei.

„Turime tikrai, mano galva, gražią tradiciją. Na, praktiškai dvejus metus iš eilės, būtent gegužės 17 dieną (...) paprastai rotušę apšviesdavome vaivorykštės spalvomis, solidariai palaikydami LGBTIQ bendruomenę. Tiesą sakant, ir šiemet norime bei kviečiame tęsti tą tradiciją“, – vakar BNS teigė Laisvės frakcijos sostinės savivaldybėje narė Ieva Dirmaitė.

Vakare apšviestos rotušės nuotraukomis buvo pasidalinta Vilniaus miesto savivaldybės socialinio tinklo Facebook puslapyje.

„Švęskime įvairovę, nes tik savo skirtumais praturtiname vienas kitą. Minint Tarptautinę kovos su homofobija, transfobija ir bifobija dieną ir akcentuojant laisvę būti savimi, šįvakar Vilniaus Rotušė sušvito LGBTQI+ vėliavos spalvomis“, - rašoma žinutėje.

Vakar vaivorykštės vėliavomis pasipuošė nemažos dalies valstybių svarbiausi pastatai. Jos kilo ir šalia Europos Parlamento, Komisijos, Tarybos ir kitų pastatų.

Dalinamės šiomis Vilniaus miesto savivaldybės nuotraukomis:

rotuse

rotuse