Rammstein gerbėjos liudijimai Vilniuje sukrečia: pakvietė į vakarėlį dėl išvaizdos, apsvaigino ir norėjo sekso

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

Rammstein gerbėjos liudijimai Vilniuje sukrečia: pakvietė į vakarėlį dėl išvaizdos, apsvaigino ir norėjo sekso

Ant, 05/30/2023 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Po „Rammstein“ koncerto į vakarėlį pakviesta mergina socialiniuose tinkluose pasidalino kraupia istorija. Į ją sureagavo užsienio žiniasklaida, vakar informaciją paskelta ir Lietuvoje. Panašu, kad Lietuvos policija į įvykį reagavo netinkamai.

Į Vilnių specialiai į koncertą atvykusi Shelby Lynn Instagram paskyroje pasidalino milžiniška mėlyne ant savo kūno. Ji atsirado po jos dalyvavimo specialiame vakarėlyje, kuriame dalyvavo ir „Rammstein“ grupės lyderis. Savo istorija moteris pasidalino Twitter.

„Aliona Makejeva pakvietė mane prisijungti prie jos į priekinę eilę. Praėjusią savaitę parašiau jai žinutę į instagramą, paklausiau, kaip, po velnių, patekti į afterparty, ir kad norėčiau, jog mane apsvarstytų. Ji paklausė, kiek man metų ir iš kur esu, o kai patvirtinau, atsiuntė nuorodą į „WhatsApp“ grupę“, – „Twitter“ rašė Sh. Lynn.

Vakarėlis prasidėjo keistu filmavimu , kurį atliko grupės būgnininkas Joe Letz. „Jis priartino kamerą prie vienos merginos veido, tuomet atėjo prie manęs ir filmavo mane nejaukiai ilgą laiką. Iš pradžių sakiau “Labaaaaas! Oooo Rammstein” ar kažką panašaus. Tikėjausi, kad jis nueis, tačiau jis laikė kamerą prie pat mano veido įtartinai ilgą laiką“.

Tuomet viskas vystėsi toliau. Priėjus prie koncerto vietos būgnininkas paklausė merginų kurios iš jų nėra mačiusios Rammstein ankščiau. Tarp tokių buvo ir ranką pakėlusi Shelby Lynn. Visų buvo paprašyta palikti telefonus. Joms pasiūlyti gėrimai.

Netrukus Joe Letz pasikvietė moterį pasikalbėti. „Joe Letz sako „Till norėtų su tavimi susitikti“. Nedelsdama aš atsakau „Kodėl? Kodėl mane? Ar tai sekso reikalas?“. Joe atsako „NE, NE, visiškai nieko panašaus! Til yra tobulas džentelmenas“.

Shelby Lynn teigė, kad paprašė kitų merginų jos neišleisti iš akių, nes nujautė, kad čia gali būti kažkas negero.

„Po to į kambarį ateina Till ir paprašo visų merginų išgerti po tekilos šotą, ir mes visos sutinkame. Jis įpila iš butelio ir sudaužo apie 4-5 viskio taures, bei paprašo 2 merginų taip pat sudaužyti savąsias“, - pasakoja moteris. – „Tai momentas, nuo kurio mano atmintis nustojo veikusi. Viskas iki tol yra taip aišku, bet nuo maždaug 20:30 mano atmintis aptemo. Esu kaip žmogus zombis, dainuoju, šoku, bet visur kliūvu ir griūvinėju“.

Moteris pasakoja, kad tuomet buvo nuvesta po scena, kur sutiko grupės lyderį. Ji iš karto jam apsakė, kad nenori sekso. „Seksas man yra labai ypatingas, ir aš su nepažįstamais nesimyliu“. Jis iš karto supyksta, rėkdamas: „Joe sakė, kad tu norėjai“.

Shelby Lynn pasakoja, kad jai buvo bloga. Ji šiaip ne taip nusigavo iki viešbučio. Čia pamatė ant savo kūno mėlynes. Kitą dieną moteris iškvietė greitąją ir policiją.

„Greitosios pagalbos darbuotojai atvyksta pirmi, atlieka patikrą ir sako, kad tik policija gali atlikti tyrimą dėl kvaišalų. Policijos aš laukiu maždaug valandą, ir kai jie atvyksta, jie sako, kad neturi jokių testų“, - pasakoja moteris, kuri norėjo įsitikinti ar nebuvo apsvaiginta kvaišalais.

Dar kitą dieną moteris jautėsi geriau. Išskrido namo ir netrukus žada kreiptis į vietos policiją, kad ji padėtų atlikti visus tyrimus ir nustatyti ar ji nebuvo apsvaiginta: „Kai grįšiu namo keliausiu tiesiai į ligoninę pilnam toksikologiniam tyrimui. Kraujo, plaukų, nagų mėginiai. Po ligoninės eisiu į policiją, kad parašyčiau daug detalesnį pareiškimą, nei tą, kurį iš manęs paėmė Lietuvos policija“.

Reaguodama į šią žinią Biturė Sabatauskaitė socialiniame tinkle Facebook stebisi policijos ir greitosios medicininės pagalbos darbuotojų veiksmais.

„Šioje istorijoje blogiausia yra tai, kad nei greitoji, nei policija nesiėmė jokių veiksmų, kad laiku atliktų tyrimus ir suteiktų tinkama ir visapusę pagalbą nukentėjusiajai.

Nors SAM yra patvirtinta, kad yra penkios ligoninės, kuriose turėtų būti atliekami įvairūs detalūs testai esant seksualinės prievartos įtarimams ar pasikėsinimui. Kodėl niekas nenuvežė merginos, iškvietusios policiją ir greitąją, atlikti tyrimų. Nes iš esmės vadinamasis "rape kit", akivaizdžiai neveikia“, - rašo B. Sabatauskaitė.

 

Dalinamės Shelby Lynn įrašais iš Twitter:

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0