Prienų tarybai atmetus homofobinę deklaraciją, Šeimų sąjūdžio atstovas juos vadina bailiais

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Prienų tarybai atmetus homofobinę deklaraciją, Šeimų sąjūdžio atstovas juos vadina bailiais

Sek, 06/04/2023 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

Prienų tarybos narys Egidijus Visockas neseniai siūlė tarybos nariams patvirtinti deklaraciją, kuria savivaldybė būtų paskelta teritorija „be LGBT ir genderizmo“. Po nesėkmingo balsavimo dėl nepavykusio bandymo patvirtinti žmogaus teises ir Konstituciją paminantį dokumentą nusivylimą „Karštas komentaras“ paskelbtame straipsnyje išliejo Lietuvos šeimų sąjūdžio atstovas komunikacijai Algimantas Rusteika.

„Ką gi, kiekvienas mes pasirenkam ir kuriam savo valstybės istoriją. Prienų rajono taryba galėjo tapti pirmąja Lietuvoje, drąsiai pasisakiusia už savo žmones ir prieš genderizmą. O tapo pirmąja, bailiai atsisakiusia tą padaryti.

Tokiu vietinių plikbajorių, aštuoniolikto amžiaus šlėktų seimeliu prieš dar vieną Lietuvos pasidalinimą ir padalijimą. Istorija kartojasi, pasveikinkim didvyrius“, - skelbdamas balsavimo rezultatus komentaras.lt teigė Algimantas Rusteika.

Savo straipsnyje jis teigė, kad Prienų tarybos narius neva buvo apėmusi baimė. Tiesa, pasidžiaugė, jog du konservatorių partijai priklausantys tarybos nariai deklaracijos idėją palaikė.

Pagiežą straipsnyje Algimantas Rusteika liejo ir ant socialdemokratų balsavusių prieš minėtą siūlymą. Jis apkaltino šiuos politikus neva siekiant padidinti reitingus Juliaus Sabatausko dukrai, bei užsipuolė Žmogaus teisių centrą.

Kritikos strėlės lėkė ir per balsavimą susilaukusiems politikams iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Krikščionių sąjungos.

GayLine.LT primena, kad minėta deklaracija ne tik prisidėtų prie priešiškumo didinimo LGBTQ+ žmonių atžvilgiu, bet ir pamintų Lietuvos Respublikos Konstituciją bei Lietuvos tarptautinius susitarimus. Dėl panašių deklaracijų priėmimo Europos Sąjunga buvo sustabdžiusi finansavimą Lenkijos savivaldybėms ir jį atnaujino tik deklaracijas atšaukus.