Animacinis filmukas "Peppa pig" supykdė homofobus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Animacinis filmukas "Peppa pig" supykdė homofobus

Tre, 06/07/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Dar kartą daugelyje pasaulio šalių rodomo animacinio filmuko "Peppa pig" komanda supykdė homofobus. Šį kartą tai nutiko dėl filmo herojų sveikinimo LGBTQ+ bendruomenei Pasididžiavimo mėnesio proga.

Animacinis filmukas prieš kurį laiką buvo gausiai aptarinėjamas žiniasklaidoje, kai vienoje iš serijų buvo parodytos dviejų mamų meškų šeima. Šį kartą homofobai užsipuolė filmuko kūrėjus už įrašą socialinėje erdvėje.

Šiame įraše paskelbtas piešinys, kuriame dvi motinos meškos ir gausus būrys animacinio filmuko personažų sveikina visus su Pasididžiavimo mėnesiu. Mėnuo skirtas atkreipti dėmesį į LGBTQ+ žmonių teises.

Religiniai fanatikai ir moralistai ėmėsi aiškinti, kad vaikams nėra galima suteikti informacijos apie LGBTQ+ žmones. „O peppa, leisk vaikams būti vaikais. Įtrauktis yra nuostabu, bet propaganda ne“, - paprastą piešinį komentavo vienas iš socialinių tinklų vartotojų. Panašių nuomonių būta ne viena.

Tiesa, buvo nemažai tų, kurie šį įrašą pasveikino. Jie teigė, kad vaikus būtina informuoti apie įvairias seksualines orientacijas, nes tokios informacijos trūkumas gali juos traumuoti, ypač jei jie patys priklauso LGBTQ+ bendruomenei.

Kiti vartotojai buvo pasibaisėję homofobiškais komentarais, kuriuos jų vaikai gali lengvai perskaityti socialiniuose tinkluose. Jie ėmėsi abejoti ar neapykantą reiškiantys žmonės iš tiesų rūpinasi vaikų gerove tokių būdu.