+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Ar masturbacija padeda padidinti penį?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ar masturbacija padeda padidinti penį?

Ant, 08/08/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Prieš keletą dešimtmečių paaugliai buvo gąsdinami, kad jei jie masturbuosis – jų penis nudžius. Šiomis dienomis vis pasirodo informacija, kad nuolatinė masturbacija padeda padidinti penio ilgį. Ar iš tiesų masturbacija ir varpos apimtys yra kaip nors susiję atako mokslininkai.

Iki šiol apie masturbaciją visuomenėje sklando nemažai gandų. Pirmiausia reikia pabrėžti, kad masturbacija yra visiškai normali ir natūrali veikla, kuri neturi žalingo poveikio jūsų sveikatai, įskaitant seksualinę sveikatą, rašoma healthline.com.

Specialistai pateikia dažniausiai pasitaikančius mitus apie masturbacija:

  • MITAS: Masturbacija sukelia varpos sumažėjimą

Tokiam argumentui nėra jokio pagrindimo. Ši teorija gimė susiejus masturbaciją ir testosterono kiekį organizme. Žmonės teigia, kad testosterono lygis yra atsakingas už jūsų varpos ilgį, o po masturbacijos organizme sumažėja jo keikis.

Mokslininkai paneigia šį mitą teigdami, kad po ejakuliacijos testosterono kiekis sumažėja tik trumpam. Jis padidėja užsiimant seksu, o pasiekus piką – tiesiog atsistato į buvusį lygį. Be to masturbacija neturi jokios įtakos testosterono kiekiu kraujyje.

Testosterono lygis beveik neturi nieko bendra su jūsų varpos dydžiu ar erekcija. Jūsų varpos dydį pirmiausia lemia genai. O jei kalbėsime apie erekciją – tai ją padeda išlaikyti gera mityba, sveikas gyvenimo būdas.

  • MITAS. Masturbacija turi įtakos paauglių ūgiui

Vadovaudamiesi prieš tai pateiktais klaidingais argumentais kai kurie žmonės teigia, kad jei paauglys masturbuosis, neteks testosterono ir todėl sulėtės augimas.

Mokslas teigia, kad tai iš piršto laužta teorija. Testosteronas yra svarbus hormonas, kuris paauglystėje susijęs su augimu. Jau minėta, kad masturbacija neturi įtakos bendram testosterono kiekiui organizme. Dar daugiau – yra daug hormonų, kurie atsakingi už jūsų augimą.

Ekspertai teigia, kad nesveika mityba, nepakankamas fizinis aktyvumas ir oro bei vandens teršalų poveikis dažniausiai yra atsakingi už sulėtėjusį augimą.

  • MITAS. Masturbuojantis penis gali padidėti

Yra žmonių manančių, kad penis yra raumuo – ir jei jį treniruosi, jis padidės. Gal ir būtų gerai, kad tai būtų tiesa, bet taip nėra.

Pirmiausia – penis nėra raumuo. Jį sudaro korėtas audinys, kuris susijaudinimo metu prisipildo kraujo. Ir kad ir kiek „sportuotumėt“, šis audinys, kuris panašus į kempinę, nepadidės.

Masturbacija gali padėti palaikyti seksualinę sveikatą, taip pat ir tvirtesnę erekciją – bet nuo to jūsų penis tikrai netaps nei mažesnis, nei didesnis.