masturbacija

6 žingsniai kaip vyrams pagerinti savo seksualinį pajėgumą

Norint nubėgti maratoną ar perplaukti ežerą – reikia turėti pakankamai jėgų ir ištvermės. Panašiai ir sekse – norint prailginti žaidimus, reikia tinkamo pasirengimo. Atraskite keletą būdų, kaip padidinti savo seksualinę ištvermę ir kartu gyventi sveikiau.

Sugyventinio masturbacijos vaizdo įrašas pridarė problemų. Keturis mėnesius atliks viešuosius darbus

Moteris iš nepažįstamos merginos gavo savo sugyventinio lytino organo nuotrauką ir masturbacijos vaizdo įrašą. Ji suskubo šį turinį nusiųsti savo buvusiam vyrui. Maža to, pagrasino įrašus paviešinti. Dėl to atsidūrė radviliškietė atsidūrė teisme.

Masturbacija. Kaip dažnai masturbuojamės ir kodėl moterys tai daro rečiau?

Didžioji dalis paauglių ir suaugusiųjų masturbuojasi – ir tai nėra paslaptis. Tiesa, tyrimai rodo, kad moterys tai daro rečiau. Kodėl taip yra, iš kur kyla neigiamos nuostatos apie masturbaciją, kaip tai daryti? - nagrinėja GayLine.LT.

Koks geriausias laikas masturbuotis? Specialistų komentaras

Nors nėra tikslaus „geriausio laiko masturbuotis“, kuris turėtų vienodą poveikį visiems žmonėms, sužinoti apie masturbacijos naudą skirtingu paros metu gali būti labai naudinga – atsipalaidavimui, reguliuojant energijos lygį ir užsitikrinant geresnį miegą. Priklausomai nuo jūsų siekių - reikia rinktis ir tam skirtą laiką, sako specialistai. Taigi - aptarkime šiuos poveikius.