Krikščionių universitetas įteisino seksualinį priekabiavimą prie LGBTQ+ studentų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Krikščionių universitetas įteisino seksualinį priekabiavimą prie LGBTQ+ studentų

Pir, 08/14/2023 - 09:09
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo departamentas Baylor universitetui suteikė išimtį susijusią su tikėjimu, kuri panaikina švietimo įstaigos pareigą imtis veiksmų dėl seksualinio priekabiavimo prie LGBTQ+ studentų.

Baylor universitetas, privatus baptistų krikščionių universitetas Vako mieste, Teksase, gegužės 1 d. išsiuntė laišką Švietimo departamentui prašant užtikrinti, „kad universitetas ar jo studentai tikintys ar praktikuojantys savo religinius principus“ nebūtų vertinami kaip besielgiantys netinkamai pagal departamento „seksualinio priekabiavimo“ apibrėžimą. Apie tai praneša PinkNews.

Pranešama, kad šis prašymas buvo išsiųstas po to, kai prieš mokyklą buvo pateikti keturi skundai dėl priekabiavimo, įskaitant vieną kaltinimą, kad mokykla nereagavo į atvejus, kai mokiniai buvo persekiojami dėl savo lyties ar seksualinės tapatybės.

JAV Švietimo departamentas patenkino Baylor universiteto, o tai reiškia, kad darbuotojai ir studentai negali būti apkaltinti seksualiniu priekabiavimu dėl savo elgesio LGBTQ+ žmonių atžvilgiu, nes tai leidžia jų religija.

Bayloro išimtis taip pat reiškia, kad universitetas nepraras valstybinio finansavimo, jei nereaguos į pranešimus apie tokio tipo seksualinį priekabiavimą. Tai pirmas toks atvejis JAV istorijoje.