• Grant Coulson // Nuotr. iš grantjosecoulson Instagram paskyros

„Super Shore“ žvaigždė prisipažino esantis gėjus (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Super Shore“ žvaigždė prisipažino esantis gėjus (foto)

Ket, 08/17/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Realybės televizijos žvaigždė Grant Coulson neseniai socialiniuose tinkluose atskleidė esantis gėjus. Jis tiesiog įkėlė savo vaikino Scott nuotrauką. Tai buvo šokas jo gerbėjams, nes „Super Shore“ žvaigždė anksčiau gyrėsi miegojęs su daugiau nei 30 moterų.

31 metų buvęs modelis dalyvavo realybės šou 2016 ir 2017 metais. Po šių laidų – jis pelnė nemažai dėmesio. Kalbėdamas su „The Sun“, aktorius atskleidė, kad nuolatinis seksualinės orientacijos slėpimas nuo visuomenės sukėlė daug nerimo.

Aktorius taip pat paaiškino, kodėl televizijoje buvo nusprendęs slėpti savo orientaciją. „Kai dariau TV laidas, tada nenorėjau, kad kas nors žinotų, nes jaučiu, kad tai būtų sugadinę galimybę. Tai buvo panašu į personažą Geordie Shore“, - sakė jis, pridurdamas, kad tuo metu laidos prodiuseriai norėtą parodyti raumeningus, heteroseksualius vyrus.

Grant Coulson teigia, kad dabar gyvena geriausią savo gyvenimo laikotarpį be jokio streso. Jis sakė žurnalistams, kad niekada nebuvo toks laimingas ir tikisi vieną dieną susituokti su Scott.