Policijos tyrimas dėl gėjų sekso Senate baigtas. Paskelbtos išvados

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Policijos tyrimas dėl gėjų sekso Senate baigtas. Paskelbtos išvados

Št, 02/03/2024 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Pernai metais Jungtinėse Amerikos Valstijose kilo skandalas kai buvo paviešintas video įrašas, kuriame gėjai užsiėmė seksu vienoje iš Senato posėdžių salėje. Nedelsiant buvo pradėtas tyrimas ir jau paskelbti jo rezultatai.

Kapitolijaus policijos teigimu, Kongreso darbuotojas, kuris tariamai turėjo lytinių santykių Senato pastate galėjo pažeisti vidaus politiką, tačiau nepadarė jokio nusikaltimo. Policija nerado jokių tiesioginių nusikaltimo įrodymų ir tyrimas buvo nutrauktas.

Vaizdo įrašas, kuriame du vyrai mylisi Senato biurų pastate, buvo paskelbtas internete gruodžio mėn. Jame užfiksuotas darbuotojas Aidan Maese-Czeropski buvo atleistas.

Šią savaitę Kapitolijaus policija paskelbė šį pareiškimą: „Kol kas mes baigiame tyrimą dėl faktų ir aplinkybių, susijusių su sekso vaizdo įrašu, kuris buvo užfiksuotas Hart Senato biuro pastate, gruodžio 13 d., trečiadienio rytą.

Pasitarus su federaliniu ir vietiniu prokuroru, kurie taip pat atlieka išsamų tyrimą, buvo nustatyta, kad, nepaisant tikėtino Kongreso vidaus taisyklių politikos pažeidimo, šiuo metu nėra įrodymų, kad buvo padarytas koks nors nusikaltimas“.

Policija teigė, kad įtariami asmenys atsisakė teikti parodymus. Jei nepaaiškės naujų aplinkybių, šis tyrimas nebus atnaujintas.