Pirmasis Ispanijoje LGBTQ+ priklausantis matadoras tikisi įkvėpti kitus nebesislapstyti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Pirmasis Ispanijoje LGBTQ+ priklausantis matadoras tikisi įkvėpti kitus nebesislapstyti

Pir, 02/12/2024 - 12:20
Kategorija:
0 komentarų

31 metų Mario Alcalde praėjusį mėnesį nustebino visus, kai interviu Ispanijos laikraščiui „El Mundo“ atskleidė esantis panseksualus. Tai pirmas toks atsikleidimas srityje, kuri iki šiol išlaikiusi labai griežtas ir konservatyvias tradicijas.

„Aš laikausi savo ritmo. Mano skonis, tiek politinis, tiek seksualinis, nėra įprastas bulių kautynių pasaulyje“, – tuomet laikraščiui sakė jis. - „Aš esu panseksualas. Aš stipriai tapatinuosi su LGBTQ+ vėliava. Kiekvienas žmogus turi savo skonį. Aš myliu žmogaus vidinį pasaulį, o ne jo lytį“.

Panseksualus gali traukti visi žmonės, nepaisant jų lyties ar lytinės tapatybės.

Mario Alcalde BBC News sakė, kad šis prisipažinimas buvo spontaniškas žingsnis. „Man kilo mintis... menininkai labai spontaniški. Tai kilo iš mano širdies“, – sakė vyras.

Jis pridūrė, jog tikėjosi didelio visuomenės pasipriešinimo, tačiau viskas buvo kitaip. „Maniau, kad bus neigiamų vertinimų, bet žmonės tai priima geriausiu įmanomu būdu“, – sakė jis BBC.

Dabar jis tikisi įkvėpti kitus LGBTQ+ matadorus sekti jo pėdomis. „Bulių kautynėse visada buvo gėjų, bet jie tylėjo“, - pripažįsta Mario.

Matadoras taip pat pripažįsta, kad LGBTQ+ bendruomenės narių nepritaria bulių kautynėms ir norėtų jas uždrausti. Jos laikomos konservatyvia veikla, kuri nelabai derinama su šiuolaikine LGBTQ+ kultūra.

„Visi LGBTQ+ bendruomenės nariai yra prieš bulių kautynes“, – praėjusį mėnesį „El Mundo“ sakė Alcalde.