Vakar du LGBTQ+ atstovai iškovojo aukso medalius olimpinėse
Amber Glenn ir Breezy Johnson vasario 8 d. prisimins ilgai. Jos abi pelnė auksą 2026 m. žiemos olimpinėse žaidynėse.
- Skaityti daugiau apie Vakar du LGBTQ+ atstovai iškovojo aukso medalius olimpinėse
- Prisijunkite arba užsiregistruokite jei norite komentuoti
