Homofobinių komentarų neapsikentęs vaikinas sulaukė kino teatro žiūrovų aplodismentų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Homofobinių komentarų neapsikentęs vaikinas sulaukė kino teatro žiūrovų aplodismentų

Sek, 02/27/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Gėjų indų pora internete papasakojo apie savo šiurpią patirtį kino teatre, kai atėjo į naujos romantinės  komedijos peržiūrą. „Badhai Do“ filmas pasakoja apie vadinamąsias „levandų vestuves“, t.y. lesbietės ir gėjaus santuoką, siekiant socialinio pripažinimo.

Filmas jau pelnė pagyrų už dviejų pagrindinių vaidmenų – Rajkummar Rao ir Bhumi Pednekar – atlikimą, taip pat už dramos ir humoro derinį. Vaikinai Agniva ir Priyanjul Johari nusprendė žiūrėti filmą kartu, bet galiausiai patyrė tai, ko tikrai nesitikėjo.

Įraše Instagram pora išsamiai paaiškino kas nutiko teatre. Grupė suaugusiųjų, sėdinčių keliomis eilėmis aukščiau, ėmėsi komentuoti scenas, kuriose aptariamas homoseksualumas.

„Atėjau pažiūrėti ne to filmo“, – sakė vienas žmogus. „Jūs per daug mėgaujatės... ar jūs taip pat priklausote tai pačiai kategorijai“, – pridūrė kitas.

Filme vienam iš vyriškų filmo personažų atskleidus, kad jis yra gėjus, Johari pradėjo ploti. Tai tik paskatino kino salėje sėdėjusių kelių žmonių pyktį.

„Jis tikrai turi būti gėjus“, – ištarė vienas. Štai tada Johari prarado savitvardą.

„Taip, aš esu gėjus ir esu čia su savo vyru“, – šaukė jis, sakydamas, kad su vaikinu kartu yra ketverius metus ir kad jų šeimos palaimino jų porą. „Turi problemų?“, – paklausė jis.

„Visi girdėjo mane šaukiant. Visas teatras mirtinai nutilo“, – prisiminė jis. Po akimirkos visa salė prapliupo plojimais..., žinoma, išskyrus homofobus, kurie visą likusį laiką laikė burnas užčiaupę.

Ši istoriją patraukė ir filmo „Badhai Do“ žvaigždės Bhumi Pednekar dėmesį, kuris gyrė porą už drąsą stoti prieš neapykantą.

Daugiau Queerty.