BŪTI ar NEBŪTI partnerystės įstatymui Seimo darbotvarkėje? Pirmadienį kviečiame į protestą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

BŪTI ar NEBŪTI partnerystės įstatymui Seimo darbotvarkėje? Pirmadienį kviečiame į protestą

Sek, 03/20/2022 - 19:14
Kategorija:
0 komentarų

Antradienį Seimo nariai spręs ar palikti Partnerystės įstatymą pavasario darbų programoje ar ne. Todėl kaip niekada iki šiol svarbi laisvę visiems žmonėms palaikančiųjų parama. Pirmadienį 18:30 val. renkamės prie Seimo, o tie, kas negali atvykti – kviečiami išsiųsti laiškus Seimo nariams.

„Nieko naujo, kad dalis Seimo bando kišti koją su žmogaus teisėmis susijusiems klausimams. Tai nėra tik apie Širinskienę ar Gražulį. Tai byloja apie mūsų visuomenę, kuri juos išrenka mus atstovauti. Tai ir apie prisitaikančią Seimo dalį. Todėl dabar turime būti kaip niekad empatiški, drąsūs ir garsūs. Dar turime daug padaryti, todėl šiandien kviečiu pasiraitoti rankoves bent pusvalandžiui“, - kvietime imtis veiksmų rašo Elžbieta Latėnaitė.

Kiekvienas neabejingas žmogus gali prisidėti prie lygiateisiškumo gynybos:

  1. Laišku Seimo nariams. Pakvieskite juos balsuoti už partnerystės įstatymą. Adresai, kuriais galima siųsti laiškus yra ČIA.
  2. Ateikite rytoj 18:30 į pilietinę akciją prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Parodykite savo buvimu, kad jums svarbu kokį kelią rinksis Lietuva – ar liksime Kremliaus kultūros įtakoje, ar drąsiai žengsime Vakarų kryptimi, kuri siūlo pagarbą ir lygiateisiškumą visiems savo piliečiams.

“Kai kurie žmonės stebisi, kodėl homofobija siejama su Kremliumi ir Rusijos Federacija. Taip yra todėl, kad Kremlius dosniai investavo ir investuoja į propagandą Rusijoje ir aplinkinėse valstybėse (kad turėtų joms kuo daugiau įtakos), kurdamas emocijas paveikiančias melagienas jautriomis visuomenei temomis apie pažeidžiamas socialines grupes. Ikvėpimui pridedu foto, kuri kalba pati už save. Atsibuskime, nusipurtykime praeitį ir nusiplaukime raudoną spalvą. Tapkime sveikesne, europietiškesne valstybe”, - rašo Elžbieta Latėnaitė.

Daugiau apie protestą informacijos galite rasti Facebook renginyje.