ŽIV

Kova prieš AIDS - tuščios kalbos Lietuvoje ir Jungtinės Karalystės ambicijos

Gruodžio 1 d. minima Pasaulinė AIDS diena. Nors pasaulis daro pažangą kovoje su ŽIV virusu, vis dėlto kai kuriose šalyse pokyčiai vyksta lėtai ir neužtikrintai. Viena jų - Lietuva, kuri iki šiol nesukūrė paskatų žmonėms dažniau tikrintis, nekompensuoja prevencinių vaistų, kurie sumažina užsikrėtimo riziką 99 proc.

Liepos 1 d. - Vilnius - ŽIV statuso patikrinimas: Nemokamai ir anonimiškai!

Labai kviečiame visus liepos 1 d. (šeštadienį) žygiuoti LGBTQ+ solidarumo eitynėse VILNIUS PRIDE 2023: VIS DAR EINAM!, o nuo 16 val. užsukti į dieninį renginį po Pride eitynių į @Downtown Forest ir išsitirti nuo ŽIV.

Sportininkas gėjus aukcione parduoda tris olimpinius medalius, kad paremtų ŽIV/AIDS grupę

Šuolių į vandenį čempionas Greg Louganis paskelbė aukcione parduosiantis tris jo iškovotus olimpinius medalius. Dalį gautų pajamų jis skirs ŽIV/AIDS paslaugų organizacijai Damien Center.

PrEP implantas gali visiškai apsaugoti nuo ŽIV

Nuo 2017 m. bendras Ligų kontrolės prevencijos centrų ir Šiaurės Karolinos universiteto tyrimas buvo skirtas sukurti injekcinį implantą, kuris ilgą laiką galėtų į organizmą išskirti prevencinius profilaktinius vaistus nuo ŽIV (PrEP). Naujausi tyrimai rodo, kad toks implantas užtikrina visišką apsaugą.