Orbanas

Europos Parlamentas: Vengrijoje nebeveikia demokratija

Vakar Europos Parlamento nariai balsavo už žaliųjų politinės grupės narės Gwendoline Delbos‑Corfield rengtą rezoliuciją, kurioje sakoma kad „Vengrija gali šiurkščiai pažeisti vertybes, kuriomis grindžiama Sąjunga“. Ataskaitoje teigiama, kad Vengrija tapo „hibridiniu rinkimų autokratijos režimu“.

ABSURDAS: Prieš aborto atlikimą moterys Vengrijoje bus priverstos klausytis vaisiaus širdies plakimo

Pagal naują kraštutinių dešiniųjų ministro pirmininko Viktoro Orbano vyriausybės dekretą, vengrų moterys, norinčios atlikti abortą, turės „klausytis vaisiaus širdies plakimo“, - praneša TheGuardian. To nepadarius procedūra nebus atliekama.

M. Noreika: Liūdnos žinios Europai. Naujas sankcijas Rusijai bus ypač sunku patvirtinti

Milžiniškas Fideš partijos palaikymas Vengrijoje atrišo rankas Viktorui Orbanui tęsti savo politiką. Dabar jis jaučiasi kur kas stipresnis ir ketina dar aktyviau dorotis su savo „priešais“. Rinkiminę naktį jis gana aiškiai įvardino kas jie tokie – Briuselyje įsikūrusios ES institucijos, Sorošas, nevyriausybinės organizacijos ir ... Volodymyras Zelenskis, bei žinoma LGBTQ+ bendruomenė.

Vengrija pasirinko homofobišką, prieš ES vertybes kovojančią partiją. Referendumas neįvyko

Šešios opozicinės partijos susivienijo, siekdamos nustumti Viktorą Orbaną ir užbaigti jo partijos valdymą Vengrijoje. V. Orbanas į valdžią pirmą kartą atėjo 1998 metais, tuomet 2002 rinkimus pralaimėjo ir po aštuonerių metų vėl su trenksmu grįžo – varžydamas žmonių, nevyriausybinių organizacijų laisves, kišdamasis į teismų sistemą ir kurstydamas homofobiją.

GayLine redakcija: V. Orbanas pasirinko - 2022 metų rinkimų kampanijoje pagrindiniu taikiniu taps LGBTQ+

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas paskyrė save tradicinių vertybių gynėju ir 2022 metų rinkimų kampanijoje kovos prieš „LGBT ideologiją“. 2018 metais kova prieš migrantus užtikrino konservatyvios nacionalistinės partijos „Fidesz“ triumfą.