Tomas Vytautas Raskevičius

Po įvykių Osle jautrūs R. Kirilkino, R. Zabarausko, E. Dobrowolskos ir kitų visuomenininkų komentarai

Žudiko išpuolis vaivorykštės vėliavomis pasipuošusiame Oslo centre sukrėtė daugelį. Socialiniuose tinkluose komentuodami įvykius, žinomi žmonės reiškė užuojautą, bet kartu priminė, kad kova už žmogaus teises yra kasdieninis darbas, kurį būtina tęsti.

Parnerystės įstatymą tikisi pateikti jau gegužę. Renkami parašai, kad tai taptų realybe

Paklausus kai sekasi Seime užsitikrinti parlamento narių balsus - Seimo narys sakė, kad rezultatus matysime tik po balsavimo.

„Tikrai ties tuo klausimu aktyviai dirbame, bet aiškų palaikymą parodys tik balsavimas Seime. Dabar stengiamės kiek įmanoma būti labiau užtikrinti dėl projekto sėkmės pateikimo stadijoje“, – pažymėjo Žmogaus teisių komiteto pirmininkas.

Šiuo metu Lietuvos žmogaus teisių centras renka parašus dėl Partnerystės įstatymo į Seimo darbotvarkę sugrąžinimo. Po laišku Seimo nariams jau pasirašė beveik 14 tūkstančių žmonių.

T. V. Raskevičius teigia pakeitęs Partnerystės įstatymo strategiją

„Laikysimės šiek tiek kitokios strategijos negu praėjusiais metais. Tikrai visų pirma paskelbsime projektą viešai susipažinti tiek žurnalistams, tiek politikams. Tai jis taps viešas prieš jį įregistruojant“, – pridūrė jis.

T. V. Raskevičius akcentuoja, kad po viešo projekto paskelbimo ketinama rinkti parlamentarų parašus. Tokiu būdu, pažymi jis, bus siekiama užtikrinti kuo platesnį Seimo narių palaikymą.

Raskevičius: jei Partnerystės įstatymo nebus Seimo darbotvarkėje – tai bus koalicijos sutarties įsipareigojimo laužymas

Laisvės partijai priklausantis parlamento Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius pažymi, kad jei Partnerystės įstatymo projektas neatsidurs Seimo pavasario sesijos darbų programoje, tai bus koalicinės sutarties sulaužymas.

Iš Protesto Vilniuje: 32 metus nesprendžiamas klausimas "užkniso" juodai (pildoma)

„Mums nereiktų „kačialinti“ LGBTQ teisių, kai vyksta karas Ukrainoje, jeigu mes jau būtume užtikrinę tas teises. Tai gal mes greičiau partnerystę priimkime ir jei tas karas į kažkurią slenkščio pusę pasislinks, tai mes galėsime greičiau „kačialinti“ tuos reikalus“, - protesto metu sako Elžbieta Latėnaitė atsakydama į kalbas neva karo klausimai yra svarbiau už lygiateisiškumą.

Šeimų sąjūdžio lyderio piniginė paplonės 3000 Eur. Padavė į teismą T. V. Raskevičių, bet nieko nepešė

Vilniaus miesto apylinkės teismas atmetė asociacijos „Lietuvos šeimų sąjūdis“ vadovo Raimondo Grinevičiaus ieškinį dėl garbės ir orumo įžeidimo, praneša LRT. R. Grinevičius padavė į teismą Seimo narį Tomą Vytautą Raskevičių dėl to, kad jis viešai pacitavo LRT.lt straipsnį, kuriame tvirtinama, esą parašai dėl Seimo nario atstatydinimo iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų buvo suklastoti.

Mazuronis apie Raskevičiaus siūlymą priimti partnerystės įstatymą: „Bando suplakti į vieną vietą Dievo dovaną su kiaušiniene“

Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius turi savų patarimų, kaip Rusijos grėsmės akivaizdoje užtikrinti didesnį Lietuvos saugumą. Anot jo, būtina kuo skubiau priimti partnerystės įstatymą, ir taip sąjungininkams parodyti, kad esame Vakarų, o ne Rytų pasaulio dalis. Su tuo nesutinka tiek krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, tiek Andrius Mazuronis, kuris negaili kritikos žodžių.