Tomas Vytautas Raskevičius

Laisviečiams dėkojant V. Landsbergiui, aktyvistų pasipiktinimas: atsiprašymo nebuvo

Vytautui Landsbergiui interviu metu sulyginus homoseksualumą ir pedofiliją - kritiką pažėrė keli Laisvės partijos politikai. Tačiau netrukus, jie nurimo, ir net padėkota po V. Landsbergio žinute, neva jis ne taip buvo suprastas. Tačiau LGBTQ+ aktyvistai klausia - o kur tikras atsiprašymas?

Vytautas T. Raskevičius įstaigos vardu domėjosi ką veikia darbuotojas viešbutyje savaitgalį

Dabartinio Seimo nario V. T. Raskevičiaus veiksmai dirbant Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje iki šiol vertinami įvairių institucijų. Vakar Mindaugas Kluonis, kuris nukentėjo nuo minėto asmens vykdyto mobingo, socialiniame tinkle pasidalino Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos sprendimu.

Raskevičiaus atsakas „valstiečiams“ - pakabino vaivorykštės vėliavą Seime

Vakar Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga paskelbė karą vaivorykštės vėliavoms, kurios kabo valstybinių institucijų languose. Į tai atsakydamas Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius nusprendė pakabinti šią vėliavą savo kabineto lange.

Ar memas apie masturbaciją etiškas? Tarybos nariui, panašu, kad taip

Telšių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos narys Martinas Leščikauskas labai savotišku būdu suvokia žodį „Etika“. Neseniai jis savo Facebook paskyroje pasidalino memu su T. V. Raskevičiaus nuotrauka, kurioje puikuojasi užrašas „Gimiau Kaune, smaukau Seime“.

Surinkti 37 apkaltą P. Gražuliui palaikančių parlamentarų parašai

„Siųsiu visiems 140 Seimo narių pasirašyti. Pažiūrėsime, kiek Seimo narių saugo Konstituciją, o kurie saugo tik tas vadinamas tradicines vertybes“, – akcentavo Seimo narys.

Pagal Seimo statutą teisę inicijuoti apkaltos procesą turi ne mažesnė nei 1/4 Seimo narių grupė. Taigi reikalingi bent 36 Seimo narių parašai. Žiniasklaida skelbia, kad šiuo metu jau yra surinkti 37.

Vladimiras Simonko: mūsų bendruomenė nusivylusi, nes per daug pažadėta

Lietuvos gėjų lygos pirmininku sako, kad jam apmaudu, jog politikai nesiima spręsti partnerystės įstatymo Seime ir vietoj to siūlo idėjas suteikti LGBTQ+ žmonių apsaugą tik Vilniuje. Jis taip pat kelia klausimą kas trukdė esamam merui įgyvendinti šią idėją, jei jis tikrai to norėjo.