Floridos gubernatorius: tėvai, kurie veda vaikus į Drag pasirodymus, gali būti tiriami

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Floridos gubernatorius: tėvai, kurie veda vaikus į Drag pasirodymus, gali būti tiriami

Ant, 06/14/2022 - 19:40
Kategorija:
0 komentarų

Prieš LGBTQ+ nusiteikęs Floridos gubernatorius Ron DeSantis svarsto ar įpareigoti pareigūnus pradėti tyrimus dėl tų tėvų, kurie vestųsi vaikus į Drag pasirodymus, praneša PinkNews.

Respublikonai šioje valstijoje pradėjo telkti jėgas, kad būtų parengti teisės aktai, pagal kuriuos būtų baudžiama už Drag pasirodymų rengimą. Teksaso įstatymų leidėjai paskelbė siūlysiantis uždrausti nepilnamečiams lankytis Drag pasirodymuose, kai internete paplito vaizdo įrašas, kuriame vaikai dalyvauja šeimai skirtame „Pride“ renginyje Dalase.

Floridos įstatymų leidėjai seka savo Teksaso kolegų pėdomis. Teksase Anthony Sabatini socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad ketina pasiūlyti teisės aktą, pagal kurį jei tėvai vestųsi savo vaikus į Drag renginius, tai taptų „nusikaltimu“.

Per spaudos konferenciją Floridos gubernatorius Ron DeSantis sakė paprašęs darbuotojų išnagrinėti jo partijos kolegos pasiūlymą ir teigė, kad vaikams „nedera“ dalyvauti tokio tipo renginiuose.

R. DeSantis sakė: „Tiesiog atrodo, kad yra sutelktos pastangos, kad vaikai vis daugiau ir daugiau atskleistų dalykus, kurie nėra tinkami jų amžiui. Manau, kad mūsų valstija, Florida, turi būti šeimai draugiška valstija“.

Priešingai nei teigia kraštutinių dešiniųjų pažiūrų įstatymų leidėjai, Drag renginiai nėra „sekso šou“. „Drag“ yra labai populiari meno, teatro ir pramogų forma visame pasaulyje.