drag

PAMATYK. „Dramatica – 1st Year Anniversary“ akimirkos

Taip, jau praėjo metai, kai Lietuvos padangę sudrebino nepakartojamas reiškinys - Dramatica Soho klube. Per metus žiūrovai galėjo išvysti įspūdingą kiekį Drag karalienių pasirodymų, pamatyti įvairius kostiumus, susipažinti su išskirtiniais personažais. Dalinamės pastarojo renginio akimirkomis.

PAMATYK. Tūkstančiai žmonių Velykų sekmadienį žygiavo „Drag Marše“ (foto, video)

Užuot ridenę margučius tūkstančiai žmonių išėjo į vakarų Holivudo gatves, kad išreikštų paramą trans bendruomenei. Eisenos dalyviai solidarizavosi su LGBTQ+ bendruomene, kuri tapo kraštutinių dešinių pažiūrų politikų neapykantos taikiniu.

Kovo 30 - 31 d. - Vilnius - „A Man To Pet“ (Drag pasirodymas ir išskirtinė vakarienė)

Pirmą kartą Lietuvoje graikų dainavimo sensacija „A Man To Pet“ padovanos Drag šventės vakarus. Savaitę prieš Velykas, šis įspūdingas menininkas iš Rytų Londono, kartu su „Delta Mityba“ žvaigžde, virtuvės šefu Jonu Paleku, atskrendančiu tiesiai iš Olandijos, paruošė įspūdingą skonių ir patirčių šventę.

Sausio 21 d. - Soho Vilnius - SOHO LIVE - Favela Lacroix

Brazilija žavi ne tik nuostabiais kraštovaizdžiais, visame pasaulyje garsiomis ir puikiai žaidžiančiomis futbolo komandomis, bet ir nepaprasto temperamento Drag Queen atlikėjomis. Su viena iš jų šį šeštadienį ir susipažinsime. Debiutas Soho scenoje – Favela Lacroix!