drag

Šimtai žmonių susirinko apsaugoti Drag Queen reginį nuo kraštutinių dešiniųjų atakų (video)

Rugpjūčio 23 d. apie 300 žmonių šalia Oksfordšyro apygardos bibliotekos susirinko apsaugoti Drag Queen renginį nuo žiaurių išpuolių, praneša PinkNews. Čia knygų skaitymą vaikams rengė Aida H Dee.

Rugpjūčio 19 d. - Vilniaus Universitetas - Drag šou „Duokim drag‘o“

Šis šou skirtas visoms pradedančioms drag karalieniems ir karaliams, kurie seniai svajoja išbandyti save ant scenos, tačiau tam nepasitaikė itin daug progų. O gal tai bus tavo debiutinis performansas

Kokios šio šou taisyklės:

• Pasirodymo trukmė ne ilgesnė nei 7 minutės;

• Geriausi ir daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukę drag karaliai bei karalienės susirungs finalinėje lip-sync kovoje

Drag karalienė rėžė respublikonams: mes neiname į mokyklas šaudyti vaikų

Respublikonams ir toliau tęsiant kovą net prieš Drag pasirodymus vaikams ir nepaisant žudikų išpuolių gatvėse atsisakant palaikyti bet kokius ginklų įsigijimo apribojimus - Drag karalienės rėžė tiesiai šviesiai: „Drag queens neina į mokyklas šaudyti vaikų“.

Soho vakarėlių akimirkos - Balaganza | The Life After Death (foto)

Eilinių žmonių gyvenimas po mirties baigiasi. Drag karalienių - tik prasideda. Šiame vakarėlyje Soho Vilnius svečiai pasinėrė į pomirtinį Balaganzos karalienių gyvenimą ir sužinojo ką jos po savęs palieka, į kokį pasaulį patenka, kuo atgimsta ir kaip gyvena.

Sausio 20 d. Euroganza 2022 - Drag Karalienių Eurovizijos konkursas

Kol šį vakarą Lietuvos drag karalienės atstovaus savo mylimiausias Europos šalis ir stulbins jus pritrenkiančiais pasirodymais, jūs turėsite išskirtinę galimybę ne tik sudalyvauti kartu, bet ir išrinkti tą vienintelę ir pačią geriausią Euroganzos 2022 nugalėtoją.

Bilietai:https://tickets.paysera.com/en/event/euroganza-2022
Bilietų kiekis ribotas.

Durys atveriamos 20:00 val.