+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Tailande lietuvis įtariamas transseksualios meilužės nužudymu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tailande lietuvis įtariamas transseksualios meilužės nužudymu

Ket, 06/16/2022 - 19:35
Kategorija:
0 komentarų

Patajos policija sulaikė 30 metų lietuvį M. K., kurio transseksuali mergina trečiadienį buvo rasta nužudyta savo namuose Surino Prasato rajone. Pranešama, kad vyras buvo susektas pagal mobiliojo telefono signalą, kurį jis tariamai paėmė iš mirusios meilužės.

Nacionalinės policijos vado pavaduotojas Pol Gen Damrongsak Kittiprapas ketvirtadienį sakė, kad įtariamasis buvo pastebėtas Yinyom paplūdimyje apie 12.30 val, skelbia Bankok News. Policija jį sulaikė.

Apklausos metu vyras verkė ir prisipažino, kad susikivirčijo su nukentėjusiąja. Ant jo nosies pareigūnai pastebėjo mėlynę. Pas jį taip pat buvo rastas transeksualiai moteriai priklausęs mobilusis telefonas.

Pranešama, kad policija artimiausiu metu ketina imti mėginius DNR tyrimui. Jei įtariamojo mėginiai atitiks ant įvykio vietoje rastų nusikaltimo įrodymų aptiktą DNR, vyras bus suimtas ir apkaltintas žmogžudyste, rašoma pranešime.

31 metų Thiraphong Lamluea kūnas buvo rastas trečiadienį apie 16.30 val. uždaroje patalpoje jos dviejų aukštų name Tambon Kang-an.

Pareigūnė sakė, kad aukos kūnas buvo suvyniotas į storą antklodę. Kai ji buvo rasta, manoma, kad auka jau buvo mirusi mažiausiai savaitę.

Thiraphong Lamluea buvo pagrindinė šeimos maitintoja. Jos motina Wandee sakė, kad ji 6–7 mėnesius romantiškai bendravo su žmogumi, kuris, pasak jos, buvo rusas. Jie susitiko Pukete.

Motinos teigimu, jos sūnaus mylimasis lankėsi jos namuose. Jis gėrė daug alaus. Gegužės 26 dieną vyras į jos namus atnešė dėžę alaus ir kartu su ja išgėrė. Ji pastebėjo kraujo dėmes ant jo kojų, taip pat matė mėlynes. Jis sakė, kad butelis nuvirto ir sulūžo, o jo gabalai pataikė į jo kojas. Ji neturėjo pagrindo juo abejoti ir jie kartu gėrė iki maždaug 21 val. Thiraphong prie jų neprisijungė.

Kitą dieną apie 2 val. ryto ji atsikėlė eiti į turgų ir praėjo Thiraphong namą. Ji nematė automobilio, kurį jos trans sūnus išsinuomojo. Ji manė, kad pora išvyko kartu.

Ji buvo šokiruota trečiadienį sužinojusi, kad Thiraphong buvo nužudytas.

Pasak policijos, jie turi stebėjimo kamerų įrašus, kuriuose matyti, kaip Prasato rajono autobusų stotyje paliekamas išsinuomotas automobilis. Jos sūnaus draugas buvo pastebėtas lipantis į autobusą, važiuojantį Rajongą.

Ponia Wandee sakė, kad Thiraphong galva buvo sumušta ir ji mananti, kad žudikas smogė jam buteliu.