Švedų dainininkas paskelbė video kuriame su tėvais pasidalijo nauja daina „Jei aš būčiau gėjus“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Švedų dainininkas paskelbė video kuriame su tėvais pasidalijo nauja daina „Jei aš būčiau gėjus“

Pen, 10/28/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Švedų dainininkas ir modelis Andreas Wijk pasidalijo jautriu ir emocingu vaizdo įrašu, kuriame jis pristato savo naują dainą tėvams.

Šis video paskelbtas pirmadienį dainininko TikTok tinkle, skelbia Attitude.co.uk. Jame Andreas sėdi automobilyje su tėvais. Įrašo antraštėje jis sako: „Prieš savaitę parašiau naują dainą. Manau, kad tai vadinama „jei aš būčiau gėjus“, ir šįryt grojau ją savo tėvams, kai jie pasiėmė mane kartu papietauti“.

Jis pridūrė: „Baisu būti atviram. Niekada anksčiau čia nieko panašaus neskelbiau“.

Vaizdo įrašo pradžioje matomas užrašas - „Baisiausia mano gyvenimo akimirka“ su vaivorykštės vėliava.

Video skambanti daina iš ties jautri. „Jei būčiau gėjus, ar būčiau tai, ką sako/tik stereotipas? Jei būčiau gėjus, kaip patekti į dangų, kai nėra „bažnyčios niekur“ / Bandžiau būti sąžiningas, bet nuoširdžiai negaliu / Ne, aš negaliu“, – subtiliai dainuoja Andreas. - „Jei meilė yra ta pati, kodėl tai ne tas pats?/Tas pats dalykas“.

„Niekada nebučiavau vaikino/Ar man patiktų tai, kaip jaučiuosi?/Įsivaizduoju jo veidą ir aš prarandu dalelę savęs/Pakartok man visas klasikines meilės dainas/Nė vienas iš jų nekalba apie tai, ką jaučiu“, - dainuojama dainoje.

Tuomet Andreas, laikantis tėčio ranką, pasilenkia apkabinti tėčio ir sako: „Tikrai atrodo, kad ši daina atspindi visą savo gyvenimo istoriją“.

@andreaswijk.music 🏳️‍🌈❤️🎶 A week ago I wrote a new song. I think it’s called “if I was gay” and this morning I played it to my parents when they picked me up for lunch. It’s scary to be transparent. I’ve never really posted anything like this on here before. #gayboy#churchboy#lgbtq#pride#gaymusic#ifiwasgay#gay #gaytiktok #pastorskid ♬ original sound - Andreas Wijk