Futbolininkui patyrus rasistinį išpuolį Brazilija valandai išjungė Kristaus Atpirkėjo statulos apšvietimą. Tyrimą atlieka Ispanijos prokurorai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Futbolininkui patyrus rasistinį išpuolį Brazilija valandai išjungė Kristaus Atpirkėjo statulos apšvietimą. Tyrimą atlieka Ispanijos prokurorai

Ket, 05/25/2023 - 10:40
Kategorija:
0 komentarų

Madrido „Real“ puolėjas, brazilas Vinicius Junior ir vėl patyrė rasistinius užgauliojimus. Po Brazilijos pareikšto protesto tyrimą pradėjo prokurorai. Pranešama, kad keturi asmenys jau sulaikyti.

22-ejų metų žaidėjas jau ne kartą tapo sirgalių taikiniu. Paskutinį kartą tai įvyko šį sekmadienį kai jo ekipa pralaimėjo „Valencia“ ekipai 1:0. Sirgaliams ir vėl užkliuvo sportininko odos spalva.

Madrido „Real“ anksčiau pranešė, kad pateikė skundą „siekiant, kad faktai būtų ištirti ir atsakingi asmenys būtų patraukti atsakomybėn“, ir pridūrė, kad sirgalių šauktos skanduotės „yra neapykantos nusikaltimas“.

Rio de Žaneire vienai valandai buvo išjungtos Kristaus Atpirkėjo statulos šviesos, solidarizuojantis su žaidėju.

„Juoda ir įspūdinga“, – apie užtemdytą statulą socialiniame tinkle „Twitter“ parašė Vinicius, sakydamas, kad yra sujaudintas ir padėkojo sekėjams už palaikymą.

Ispanijos vyriausybės sporto taryba analizuoja įrašus, kuriuose užfiksuota minia. N​orima nustatyti atsakingą sirgalių ar sirgales. Tarnyba jau kiek ankščiau yra svarsčiusi už panašius nusikaltimus stadione žmonėms skirti 4 000 eurų ir vienerius metus uždrausti lankytis varžybose.