Šeimą sukūrusi trijulė atskleidė kokios taisyklės laikosi siekdami išlaikyti santykius

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Šeimą sukūrusi trijulė atskleidė kokios taisyklės laikosi siekdami išlaikyti santykius

Sek, 06/18/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Dandžio mieste gyvenanti 27 metų Georgia Grainger su 40 metų Clay susipažino 2020 metų spalį internete. Ši pažintis iš esmės pakeitė jos vedybinį gyvenimą.

Tuo metu pora, kuri turi du vaikus, gyveno Oklahomoje, rašo Thesun. Santuoka jau truko daugiau nei dešimtmetį ir nei vyras, nei jo žmona nebuvo užmezgę jokių santykių iš šalies. Tačiau pažintis su Clay buvo lemtinga.

Trijulė greitai suprato, kad turi būti kartu ir Georgia su savo vyru April persikraustė gyventi į Škotiją. Tiesa, ir Clay namuose reikėjo tam tikrų pokyčių, kad sutiktų naujus šeimos narius.

„Turėjome įsigyti naują lovą, nes buvo tik įprastą dvigulę lovą. Mes bandėme, bet trise negalėjome užmigti ir pakaitomis kas nors turėjo miegojo ant sofos. Gavome labai didelę lovą, kad visi tilptų, ir šunys taip pat galėtų miegoti kartu“, - pasakoja Georgia.

Georgia teigia, kad iki šiol sulaukia įvairių žmonių komentarų, kurie turi daug pasenusių stereotipų apie poliamoriją.

„Kartais žmonės mano, kad tai tik seksas, ir jie nustebtų, kad mes kalbame apie bendrus vaikus. Tai panašu į tai, kaip anksčiau buvo elgiamasi su gėjais, kai tai buvo laikoma tik seksualiniu dalyku“, - sako moteris.

Ji taip pat atskleidė pagrindines taisykles, kuriomis vadovaujasi, siekdama išlaikyti visus kartu ir nieko neįskaudinti.

„Stengiamės turėti laiko su visais trimis, bet ir individualiai. Taigi aš laiką leidžiu su Clay arba April, o jie vienas su kitu“, - sako Georgia pabrėždamas, kad svarbiausia yra dėmesys ir atvirumas.

Vėliau ji priduria: „Aš nepavydžiu (...). Daugelis poliamorijoje esančių žmonių sako, kad pavydas yra nesaugumo arba poreikio nepatenkinimo išraiška, todėl mes tiesiog stengiamės apie tai kalbėti, kai tik tai iškyla į paviršių“.

Nuotr. TheSun:

Trijulė