Gruodžio 1 d. - Soho Vilnius - 30 Years Of Pride: LGL B-Day

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gruodžio 1 d. - Soho Vilnius - 30 Years Of Pride: LGL B-Day

Tre, 11/29/2023 - 16:58
Kategorija:
0 komentarų

Asociacija LGL kartu su pirmąja žiemos diena pasitinka savo 30-metį bei kviečia jį švęsti kartu SOHO klube! Šį vakarą bus karšta ir ne tik dėl specialiai gimtadienio proga prie didžėjaus pulto stojančio DJ Ptychka, bet ir ypatingos viešnios iš saulėtos Brazilijos – Favela Lacroix!

Lietuvaičių širdis savo nepaprastu temperamentu bei aistra muzikai jau spėjusi pavergti Favela Lacroix SOHO scenoje pasirodys nebe pirmą kartą! Drag Queen atlikėja šių metų pradžioje abejingų nepaliko ir Drag karalienių iš Belgijos, Prancūzijos, UK bei kitų šalių traukos centru tapusioje Dramatica.

Pop, Funk ir Soul stiliaus dainininkė savo muzikinę karjerą pradėjo dar 2019 metais. Tris iš keturių savo singlų išleido kartu su tokiais atlikėjais, kaip kad Putzgrilla ir Lia Clark, kartu su No Maka ir l Love Baile Funk duetu įrašytas jos debiutinis singlas „Sextou“ užkariavo ir portugališko iTunes topus.

Muzika:

SOHO LIVE – Favela Lacroix (BR)

» SONARE & PTYCHKA Special B-Day DJ Set
» house / dance / pop house
____________________________
Daugiau informacijos – www.sohoclub.lt
Durys - 22:00 | Face Control
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Įėjimo kaina / Entrance Fee:
22:00-04:00 6 €
04:00-07:00 3 €
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sužinok naujienas pirmas – https://www.sohoclub.lt/sms/ SOHO lojalumo programa, pažinčių žinutės klubo TV ekranuose ir išskirtiniai pasiūlymai tavo telefone!