Soho Vilnius

Birželio 25 d. - Soho Vilnius - Count to 10 Paradise

Viens, du, trys ir vakarėlis! Skaičiuoti iki dešimt net nėra būtina, jeigu vakarėlio laukta taip ilgai. Tuo labiau, kad tai yra jau šeštadienis, tad šį vakarą švenčiame, jeigu vakar nespėjai. Taip, šiandien paskutinė šio savaitgalio proga iš esmės pasileisti plaukus ir iš visos širdies pašokti!

Birželio 24 d. - Soho Vilnius - Play Over and Over

Kokia ta daina, kuri tau patiko? Vakar juk skambėjo? Kažkur tikrai girdėjom. Čia Dua Lipa dainavo? Gal po Måneskin koncerto kažkuri melodija vis sukasi ir sukasi minty? Turbūt kažkas iš TikTok'o? Gal ir per radiją kažkas paleido naują hitą? Mikos Eurovizinė daina nauja?

Birželio 23 d. - Soho Vilnius - Happy Festa Junina

Šiąnakt švęsime Jonines, na ir džiaugsimės, jog penktadienis yra ne darbo diena. Kaip žinia, šią naktį buvo maudomasi upėse, prieš saulėtekį, išsirengus nuogai, voliojamasi rasoje. Ar ir šį vakarą taip nutiks, kas čia žino. Iki upės gal ir toli, tačiau antroji dalis įmanoma.

Birželio 18 d. - Soho Vilnius - Thé Saturday We Met

Laba diena, labusikas, kad ir tavo fotkė Grindery bus kojos ar koks arbuzikas, aš tariu tau labas, gal net norėčiau paklausti, kaip tau sekas? Po ramune šiandien slėptis nereikia ir katiną paglosčius galima šį vakarą ir pajudėti. Vakarėly šiandien bus daug pažinčių, o kaip kitaip.

Birželio 17 d. - Soho Vilnius - A Nigth To Remember

Šilta vasaros naktis, kurią norėsis prisiminti, kuri gal į vakarėlių istoriją ir nepateks, tačiau atminty galės išlikti ilgai, na arba tiek, kiek norėsis. Tarp kitko, šis vakaras ypatingas tuo, kad jeigu norėsis kartoti, bus galima rytoj – kiekvieną savaitgalį pradedantis penktadienis tuo ir žavus.

Birželio 16 d. - Soho Vilnius - Floral | Vogue Mini Kiki Ball

Po mažiau nei vienų metų pertraukos, birželio 16-tą, Vogue šokio kultūros pradininkas Lietuvoje Raidas Petrauskas kartu su visa šio šokio bendruomene čia sugrįžta ir yra pasiruošę padovanoti jums dar vieną nepakartojamų įspūdžių, geros muzikos, šokio judesių, pozų bei unikalios atmosferos pilną vakarą! Šįkart ant scenos ne tik varžysimės įvairiose kategorijose dėl trofėjų, bet ir žydėsime kaip pačios gražiausios ir kvapą gniaužiančios gėlės, tad nepraleisk progos pasinerti į pasitikėjimo kupiną LGBTQIA+ bendruomenės balių! 💐

Birželio 11 d. - Soho Vilnius - Ready for SoHot SMMR?

Už lango lėtai slinko pavasaris, kalendoriuje pavasaris – toks vėsus, nedrąsus ir taip tik pyst! (ištiktukas) ir jau karšta! Lietus nuplauna dulkes, o už lango kvepia šviežiai nupjauta žole, jau nori nenori teks šokti į trumpus šortus ir džiaugtis netikėtai į svečius užlėkusia vasara!

Birželio 10 d. - Soho Vilnius - Light It Up: One Dance

Praūžė seratoniną, dopaminą bei endorfiną iki mėnulio ir atgal sprogdinantis Baltic Pride festivalis, ir norisi taip nedrąsiai sakyti – na, gal dar tą vieną šokį, o gal dar vieną dainą? Taip, festivalis baigėsi, tačiau Pride mėnuo dar tikrai tęsiasi, tad ir šį savaitgalį švenčiam!

Birželio 4 d. - Soho Vilnius - Official Baltic Pride 2022 Closing Party

Esame pasiruošę ryškiausiam vakarėliui mieste! O jūs ar pasiruošę? Pasibaigus eitynėms „Už lygybę“ jau tradiciškai visi keliai veda į „Soho“. Čia šį vakarą vyks festivalio „Baltic Pride“ uždarymo vakarėlis, kuris kaip ir priklauso, vyks per dvi skirtingas šokių sales. Vienoje jų kaip ir viso festivalio metu pasirodys klubo rezidentai.