Soho Vilnius

Birželio 15 d. - Vilnius Soho - Ko noris? Pa-va-sa-rot!

Veidrodėli, veidrodėlį, ko šį vakarą aš noriu? Vasarot ir pašokt? Tiesiai į dešimtuką! Šį vakarą vasarojam 100% ir šokam su klubo rezidento DJ Prabanga vasariškais šokių muzikos ritmais. Kas tavo šios TOP hitas šią vasarą? Gal šiąnakt girdėsim jį šokių aikštelėje?

Birželio 14 d. - Vilnius Soho - SoHot Dance Marathon

Niekas nesudvejotų, jog esi tikras Britney Spears fanas, rankose jau laikai bilietus į artimiausią Kylie Minogue koncertą? Mintinai žinai visų Jennifer Lopez dainų žodžius, o kiekvienas Beyoncé hitas jau nesuskaičiuojamą kartą sukasi tavo grojaraštyje? SoHot Dance Marathon kviečia išsiaiškinti, kas yra kas šokių aikštelėje! Šį kartą varžysis Todrick Hall prieš Mika.

Birželio 7 d. - Soho Vilnius - Dramatica – Pride Edition

Pasiruoški atrasti Pride festivaliui dedikuotą „Dramatica“ serijos eleganciją. Šį vakarą neverta tikėtis eilinių Drag šou pasirodymų – tavęs laukia tikra tarptautinė ekstravangza, kuri žada nurauti peruką nuo galvos ir palikti tave šaukiantį pakartot!

Birželio 1 d. - Vilnius Soho - Pride Month in Vilnius

Šį birželį „Soho“ klube kviečiame pasinerti į spalvingą pasaulį, kupiną muzikos garsų ir džiaugsmo, kuris nepažįsta jokių ribų. „Lithuanian Pride 2024“ proga ruošiamės didelei šventei, kurioje esi laukiamas ir tu! Kiekviena naktis ves meilės, juoko ar laisvės būti savimi keliu. Kiekvienas renginys išliks amžinai atminty.

Gegužės 31 d. - Vilnius Soho - See Ya! & Hello There!

Tariame sudie pavasariui ir jau šiąnakt pasitinkame bei vieni kitus sveikiname su kalendorine vasara! O gal ir pačia tikriausia vasara, kai už lango taip šilta, manau abejonių nekils niekam – vasara jau čia! Tarp kitko, jeigu kam pritrūktų šiandien progų, tai gegužės 31 dieną yra minima ir kaimynų diena, ir vyrų diena, ir šviesiaplaukių diena.

Gegužės 25 d. - Soho Vilnius - Good Party Vibes Inside

Tik gera nuotaika ir tik smagiausi pop house muzikos ritmai – SOHO draugų šeštadieniai tęsiasi! Šį vakarą prie pulto stoja klubo rezidentas DJ Raid, o visiems sekantiems SOHO CLUB Instagram paskyrą įėjimas šį vakarą nemokamas! Ar verta priminti, jog tai jau paskutinis pavasario šeštadienis? Kaip ten sakoma, laimingi laiko neskaičiuoja, tad ir mes siūlome švęsti iki paryčių!

Gegužės 18 d. - Soho Vilnius - GMD 2024: Party2gether

Šį šeštadienį visas Vilnius ūžia ir dūzgia, juk sostinėje švenčiame Gatvės muzikos dieną, o kaip gi muzika be šokių?! Vos tik sutemus lauksime Naujamiestyje. Prie pulto stoja SOHO rezidentas DJ Raid ir šokti ruošiamės iki pat paryčių! Visiems gatvės muzikos dalyviams ir žiūrovams bei miesto svečiams įėjimas į klubą nemokamas!

Gegužės 17 d. - Vilnius Soho - SoHot Dance Marathon

Niekas nesudvejotų, jog esi tikras Britney Spears fanas, rankose jau laikai bilietus į artimiausią Kylie Minogue koncertą? Mintinai žinai visų Jennifer Lopez dainų žodžius, o kiekvienas Beyoncé hitas jau nesuskaičiuojamą kartą sukasi tavo grojaraštyje? SoHot Dance Marathon kviečia išsiaiškinti, kas yra kas šokių aikštelėje! Šį kartą į kovą stoja Doja Cat prieš Sam Smith.