Soho Vilnius

PAMATYK. „Dramatica – 1st Year Anniversary“ akimirkos

Taip, jau praėjo metai, kai Lietuvos padangę sudrebino nepakartojamas reiškinys - Dramatica Soho klube. Per metus žiūrovai galėjo išvysti įspūdingą kiekį Drag karalienių pasirodymų, pamatyti įvairius kostiumus, susipažinti su išskirtiniais personažais. Dalinamės pastarojo renginio akimirkomis.

T. V. Raskevičius naudojo savivaldybės lėšas naktinėms kelionėms iš gėjų klubo. Paviešinus - grąžina pinigus

Savivaldybių tarybų narių lėšų neskaidraus panaudojimo skandalas neaplenkė ir Vilniaus miesto. Pasirodo mokesčių mokėtojų pinigus kelionėms iš „Soho“ naudojo ir prieš tai miesto taryboje dirbęs T. V. Raskevičius.

Gegužės 26 d. - Vilnius Soho - Balaganza | Season Finale

Didysis. Grandiozinis. Vienintelis. Ir nepakartojamas. Tai trečiojo Balaganzos sezono uždarymas šį penktadienį. Šiam momentui mes ruošėmės nuo pat pirmos Balaganzos dienos. Mums - tai didelė ir svarbi šventė. Todėl norime atšvęsti ryškiau, garsiau ir ekstravagantiškiau, nei bet kada anksčiau.

Gegužės 20 d. - Soho Vilnius - Exclusive Saturday Vibes

Šeštadienio ypatingasis šį kartą patikėtas į klubo rezidento DJ Prabanga rankas. Vakaras nepaliks abejingų ir šoksim šiąnakt iki pat paryčių ar net pirmųjų troleibusų. Ar jau turi šiam vakarui promo kodą? Kaip tai padaryti ir kas čia apie ką rasi šio vakarėlio aprašymo apačioje.

Gegužės 19 d. - Soho Vilnius - Šokdina Moteris

Jau paskutinė prieš vasarą, ne mažiau karšta kaip vasara Šokdina Moteris diskoteka. Ji ir vėl šokdins moteris ir jų bičiulius klasikinėmis melodijomis. Tradiciškai, su meile ir už meilę, iškviečiant dvasias, mūzas ir mylimas legendas. Bus ir netikėtumų. Kaip visada, iki ryto.

Gegužės 13 d. - Soho Vilnius - ESC Party: United by Music

Šeštadienį, gegužės 13 d., SOHO naktinis klubas alsuos „Eurovizijos“ dvasia - net dviejose salėse, per du didžiulius klubo ekranus stebėsime jau 67-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą tiesiogiai iš Liverpulio. Įėjimas į klubą vykstant dainų konkurso finalui nemokamas!