Homofobiškų mamų organizacijai mokinių žinutės: „Meilė yra meilė ir jūs klystate“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Homofobiškų mamų organizacijai mokinių žinutės: „Meilė yra meilė ir jūs klystate“

Ket, 11/30/2023 - 12:55
Kategorija:
0 komentarų

Grupė Sietlo vidurinės mokyklos mokinių nusprendė kovoti su kraštutinių dešiniųjų „tėvų teisių“ grupe „Moms for Liberty“, išsiųsdama jiems atvirutes. Jomis pasidalino pati organizacija. Mokiniai kvietė liautis tyčiotis iš LGBTQ+ žmonių.

„Moms for Liberty“, kuri įvardijama kaip ekstremistinė grupė, buvo įkurta 2021 m. ir kovojo prieš COVID-19 apribojimus Floridos mokyklose. Nuo to laiko organizacija gerokai išsiplėtė ir užregistravo 250 skyrių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dabar organizacija siekia uždrausti LGBTQ+ knygas bei vaikams pateikti bet kokią informaciją apie diskriminaciją rasės pagrindu, lytiškumą, seksualinę orientaciją.

Nors šią grupę remia įtakingi respublikonai, mokiniai nepabūdo politikų ir sukūrė rankų darbo atvirutes. Jos buvo išsiųstos „Moms for Liberty“ organizacijai. Jos atstovai socialiniame tinkle X pasidalino atviručių nuotraukomis.

„Sietlo valstybinės mokyklos indoktrinuoza ir ginkluoja jūsų vaikus“, – rašoma žinutėje socialiniame tinke X.

Rankų darbo atvirutės vaikai papuošė vaivorykštės vėliavėlėmis, širdelėmis, taikos simboliais ir užrašais, kurie kviečia sustabdyti neapykantą:  „LGBTQ+ teisės yra žmogaus teisės“,  „meilė yra meilė ir jūs klystate. Subręskite. Aš esu brandesnis už tave“, „nustokite tyčiotis ir didinti LGBTQ+ vaikų atskirtį“.

Nepriklausomai nuo to, kad „Moms for Liberty“ paskyrą seka šios organizacijos gerbėjai - kai kurie žmonės sveikino tokį vaikų žingsnį.

„Labai didžiuojuosi šiais vaikais!!! Aš turėčiau, kad mano dukra būtų pagaminusi kai kuriuos iš šių atvirukų, padovanočiau mūsų vietiniam skyriui“, - rašė vienas iš varotojų. Kitas pridūrė: „Moms for Liberty yra neapykantos grupė, kuri taikosi į LGBTQ+ jaunimą. Didžiuojuosi šiais jaunais žmonėmis už tai, kad jie kovoja“.

1

1