PAMATYK. Kūnas, meškiukai ir siaubas: Astra Zero menas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

PAMATYK. Kūnas, meškiukai ir siaubas: Astra Zero menas

Pir, 12/04/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Dustin Nicholls, geriau žinomas kaip Astra Zero, yra įžymus menininkas, kurio braižo nesumaišysi su nieko kito. Savo mene jis derina raumeningų ir plaukuotų vyrų - meškiukų - seksualumą ir siaubo filmų kraupumą.

„Bear World Magazine“ interviu, menininkas sako, kad Astra Zero vardą naudoja nuo paauglystės. „Vidurinėje mokykloje priklausiau pankų grupėje ir visi nusprendėme, kad norime alter ego. Dėl šios priežasties tokį pavadinimą sugalvojau ir nuo tada naudoju jį kaip savo internetinį ir menininko vardą“, - teigia jis.

Astra Zero

Dustin Nicholls autoportretas

 

Kanadoje gyvenantis Dustin sako, kad piešti pradėjo nuo mažens - pirmiausia su kreidelėmis, vėliau ėmėsi to kompiuteriu.

„Aš buvau jo apsėstas. Surinkdavau atsitiktinius daiktus, pvz., lapus ir šiukšles, jas nuskenuodavau, tada sluoksniuodavau ant senų nuotraukų, tada jas atsispausdindavau ir piešdavau ant viršaus. Po to pradėjau mokytis naudotis tokiais dalykais kaip „Photoshop“ ir man atsivėrė visiškai naujas meno kūrimo pasaulis“, - pasakoja Dustin Nicholls.

Menininkas tyčia išdidina vyrų kūnus, ne mažiau svarbu ir plaukuotumas bei patrauklumas. „Mane labiau traukia stambus, plaukuotas kūno tipas“, - teigia vyras, pridurdamas, kad jo kūriniuose galima rasti ir „fantastinių, hiperseksualizuotų pabaisų tipo bruožų“.

Dustin Nicholls atskleidė, kad įkvėpimo išreikšti vyro seksualumą semiasi iš „Tom of Finland“ bei senovinių fotografijų, kuriose vaizduojami homoseksualūs vyrai.

„Aptikau daugybę puslapių iš senovinio septintojo dešimtmečio gėjų pornografijos žurnalo ir pasisėmiau idėjų. Kartais pasisemsiu idėjų iš savo gyvenimo, pavyzdžiui, dalykų, kuriuos išgyvenau, ar sutiktų žmonių“, - teigia jis. - „Bet kai kalbama apie siaubą keliančius dalykus, aš niekada nieko nekurčiau su ketinimu iš tikrųjų įskaudinti ką nors kitą“.

Menininkas teigia siaubo elementų ieškantis savo išgyvenimuose ir siaubo filmuose, kurių scenas pasitelkia kaip kūrybinę medžiagą.

Pateikiame kelis Astra Zero darbus:

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Daugiau darbų galite rasti - astrazero.com   

Taip pat internetinėse parduotuvėse Etsy and Redbubble ir tinkle Patreon.