„TikTok“ savo platformoje uždraus transfobinį, homofobinį turinį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„TikTok“ savo platformoje uždraus transfobinį, homofobinį turinį

Ant, 02/15/2022 - 12:00
Kategorija:
0 komentarų

„TikTok“ paskelbė, kad atnaujina savo bendruomenės gaires. Šiuo žingsniu siekiama, kad vaizdo įrašų bendrinimo platforma taptų saugesnė LGBTQ+ žmonėms ir moterims.

Šis žingsnis buvo po kelis mėnesius trukusio darbo rezultatas, kurį atliko JAV įsikūrusi lyčių teisingumo gynimo grupė UltraViolet kartu su LGBTQ+ žiniasklaidos gynimo organizacija GLAAD, praneša Advocate.

Sarah Kate Ellis, GLAAD prezidentė ir generalinė direktorė, New York Daily News sakė, kad ji tikisi, kad šis TikTok žingsnis įkvėps kitas socialinės žiniasklaidos platformas atlikti panašius pakeitimus: „[Tai] siunčia žinią, kad kitos platformos, teigiančios, kad LGBTQ saugai teikia pirmenybę, turėtų sekti pavyzdžiu imdamosi esminių veiksmų“.

„Socialinės medijos programėlių, pvz., TikTok, saugesnių erdvių LGBTQ+ žmonėms kūrimas turėtų būti prioritetas, nes tai „visuomenės sveikatos ir saugos problema“, – paaiškino Sarah.

Gairių keitimas yra žingsnis teisinga kryptimi. „Šiandien „TikTok“ tapo šiek tiek saugesnis moterims, merginoms, LGBQ ir transseksualiems žmonėms“, – sakė „UltraViolet“ komunikacijos direktorė Bridget Todd, kuri pabrėžė, kad dar reikia daug nuveikti.

„Socialinė žiniasklaida šiuolaikiniame gyvenime yra beveik visur. Būtent dėl ​​šios priežasties negalime leisti socialinės žiniasklaidos įmonėms tyliai toleruoti dezinformacijos, rasistinių, misoginistinių, homofobinių ar transfobinių išpuolių – šiandieninis pranešimas rodo, kad „TikTok“ vadovai su sutinka“, – pridūrė ji.

Daugiau Advocate.