Trumpas lėšų rinkimo renginyje: „Tu neatrodai gėjus“ (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trumpas lėšų rinkimo renginyje: „Tu neatrodai gėjus“ (video)

Ant, 04/05/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas praėjusią savaitė dalyvavo labdaros renginyje, rašo Advocate. Jame rinktos lėšos respublikonų partijos kandidatui į Kongresą John Gibbs. Renginys nebūtų sulaukęs tokio dėmesio socialiniuose tinkluose, jei ne Trumpo komentaras, kuris atskleidė stereotipinį jo mąstymą.

Trumpui kalbant iš auditorijos pasigirdo šūksnis - „gėjai už Trampą“. Tai išgirdęs buvęs prezidentas paklausė: „Kur tie gėjai, kurie už Trumpą?“. Salėje kažkas atsakė: „Mes čia!“. Trumpas pažvelgė į juos ir pasakė: „Tu neatrodai gėjus“.

Tada jis pasakė miniai: „Mums puikiai sekėsi su gėjų populiacija“. Minia pradėjo juoktis. Vaizdo įrašas su šiuo incidentu Twitter“ sulaukė daugiau nei 90 000 peržiūrų.

„Gėjai už Trumpą“ grupės įkūrėjas Peter Boykin „Newsweek“ sakė, kad jo grupės nariai „tikriausiai neatrodytų kaip gėjai“, nes tai stereotipas, labiau atitinkantis tipišką kairiųjų LGBT „išvaizdą“. Nesakau, kad kai kurie iš mūsų gali atrodyti nuostabiai ir „gėjai“.

Trumpo valdymo metu LGBTQ+ teisės dažnai buvo politikos taikinys. Trumpas uždraudė transseksualiems asmenims tarnauti kariuomenėje. Be to, jis atšaukė daugybę Obamos eros antidiskriminacinių sprendimų. 2020 m. prezidento rinkimuose mažiausiai 73 procentai LGBTQ+ rinkėjų balsavo už D. Bideną.

Video įrašas ČIA.