aktorius

Aktorė K. Winslet: Kai filmų apie lytines mažumas bus daugiau, jų nebelaikysime nesveikais

„Sekso scenos mane pakeitė kaip aktorę“, – sakė „Oskaro“ laureatė Kate Winslet (46 m.) apie savo vaidmenį filme „Amonitas“ („Ammonite“). Jame aktorė nusifilmavo aistringoje meilės scenoje su moterimi.

Filme „Snieguolė ir septyni nykštukai“ vaidins seksualusis Andrew Burnap (foto)

Pranešama, kad filmą, kurį režisuos Marc Webb, vaidins Rachel Zegler, o piktąją karalienę įkūnys – Gal Gadot.  

Andrew Burnaptikrai neatliks princo vaidmens, o kurs visiškai naują personažą, kuris buvo sukurtas specialiai 1937 m. animacinio klasikinio filmo perpasakojimui. Tiesa, tai reiškia, kad žiūrovai jį matys kur kas ilgiau, nei patį princą.

Michaela Jaé Rodriguez LGBT+ atstovams: MES ESAME ČIA, durys dabar atviros pasiekti žvaigždes

Auksinių gaublių apdovanojimų ceremonija šiemet buvo ne tokia žavinga kaip ankščiau. Siaučiant pandemijai nugalėtojai paskelbti internete, o ne internetinėje ceremonijoje ar televizijos renginyje. Tiesa, vieni iš įsimintinų momentų - LGBTQ+ bendruomenės atstovių, aktorės Arianos DeBose ir trans Michaela Jaé Rodriguez apdovanojimas.

„Sekso ir miesto“ žvaigždės bėdos nesibaigia: prabilo dar viena jį prievartavimu kaltinanti auka, aktoriaus atsisakė agentūra

„Sekso ir miesto“ aktoriui Chrisui Nothui kaltinimus seksualine prievarta pateikė jau trys moterys. Taip pat skelbiama, kad bendradarbiavimą su į nemalonumus patekusiu garsiu vyru jau nutraukė su juo iki tol dirbusi aktorių agentūra.

Mirė britų kino ir teatro aktorius Antony Sheras. Vienas pirmųjų gėjų, registravęs partnerystę Britanijoje

Dirbdamas Karališkajame Shakespeare'o teatre Antony Sheras sutiko savo gyvenimo partnerį Gregorą Doraną, kuris vėliau tapo trupės meno vadovu. Jiedu buvo viena pirmųjų gėjų porų, registravusių civilinę partnerystę Britanijoje 2005 metais. Rugsėjį, kai medikai paskelbė, kad A. Sheras nepagydomai serga, G. Doranas pasitraukė iš užimamų pareigų, kad galėtų rūpintis savo partneriu.